Pożar Podgrodzie. Ruszyła zbiórka na renowację najpilniejszych zniszczeń domu

Zdjęcie osoby potrzbującej
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl

Uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na renowacje najpilniejszych zniszczeń, który wskutek pożaru 12 stycznia bieżącego roku został zniszczony ogniem. Budynek udało się uratować jedynie dzięki szybkiej reakcji kierowcy jadącego w stronę Pilzna, który zauważył pożar i bezzwłocznie powiadomił odpowiednie służby. Jesteśmy mu za to ogromnie wdzięczni.

Szybka i profesjonalna akcja strażaków, którzy gasząc pożar nie dopuścili do całkowitego zalania pomieszczeń pozwoliła skutecznie opanować niszczący dobytek żywioł. Za to również bardzo Im dziękujemy. Straty spowodowane ogniem są jednak tak duże, że postanowiliśmy uruchomić niniejszą zbiórkę której środki przeznaczymy na najpilniejsze kwestie: wstawienie okien, drzwi garażowych itp.

Zaczęło się od parteru, który ucierpiał w największym stopniu. Większość naszych rzeczy spłonęła w ogarniętych pożarem pomieszczeniach. Niektóre z nich będąc dalej od źródła ognia stopiły się w skutek oddziaływania bardzo wysokiej temperatury. Spaleniu uległa kuchnia, korytarz, klatka schodowa i kilka innych pomieszczeń. Pozostała część domu jest mocno okopcona. Spłonęła też część elewacji, po której ogień przedostał się na piętro budynku.

Pragniemy zebrać pieniądze na renowację najpilniejszych zniszczeń, tak aby zapobiec większym skutkom . Dlatego zwracamy się do Was o wsparcie finansowe. Za każdą pomoc już dziś pięknie dziękujemy.  

Mariusz i Agata Ciurkot

Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl 1,00 zł
około 23 godziny temu
Anonimowy Darczyńca 50,00 zł
około 2 dni temu
Anonimowy Darczyńca 200,00 zł
około 3 dni temu
Anonimowy Darczyńca 100,00 zł
około 3 dni temu
Anonimowy Darczyńca 50,00 zł
około 4 dni temu
Anonimowy Darczyńca 5,00 zł
około 5 dni temu
Anonimowy Darczyńca 30,00 zł
około 6 dni temu
Anonimowy Darczyńca 180,00 zł
około 6 dni temu
Wujek Testo 690,00 zł
około 6 dni temu
JP2GMD. Niech czuwa nad wami JP2 i Gloria Maryii Dziewicy.
Anonimowy Darczyńca 50,00 zł
około 7 dni temu

Cel zbiórki

36%
17 652,08 z 50 000,00 zł
Brakuje jeszcze 32 347,92
Wspomóż
Wspomogło już 267 osób
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl