Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na busa do transportu Ukraińców i zakup niezbędnych dla ratowania życia artykułów

Cześć, 

nazywam się Mikołaj Krawiecki!

https://www.instagram.com/krawieckim/

Dla niesienia pomocy Ukrainie tymczasowo zawiesiłem swoją karierę modelingową.  Obowiązek moralny nakazał mi postąpić w ten właśnie sposób. Dla niektórych może okazać się to niezrozumiałe, jednak dla mnie niesienie pomocy humanitarnej i ratowanie życia ludzkiego przedstawiają najwyższą wartość. Chcę pomagać Ukrainie i będę to robił tak długo, jak tylko będzie to potrzebne.

Jeden z dwóch pojazdów, które wykorzystywaliśmy do transportu ofiar wojny został zniszczony podczas ucieczki z bombardowanej Ukrainy. Uszkodzony podczas działań wojennych nie nadaje się do dalszego użytku. Tym samym moja działalność, której celem jest pomoc naszym wschodnim sąsiadom w ich ewakuacji została poważnie ograniczona, a nasi przyjaciele z Ukrainy mają utrudnioną ucieczkę z piekła wojny.

Celem zbiórki jest zakup busa, który  pozwoli mi kontynuować ewakuację Ukraińców. Mierzymy się z czasem. W Ukrainie nieustannie nasila się ostrzał. Tysiące osób pragnie jak najszybciej znaleźć się w bezpiecznym miejscu. Moją misją jest Im to umożliwić. Bez Waszej pomocy nie będę w stanie kontynuować swojej działaności w pełnej skali. Bardzo Was proszę o każde nawet najmniejsze wsparcie oraz udostępnienie tej zbiórki w każdym możliwym miejscu.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup busa, który pozwoli kontynuować ewakuację Ukraińców oraz zakup wszelkich niezbędnych dla ratowania życia artykułów.

Dziękuję,

Mikołaj Krawiecki

Hi,

My name is Mikolaj Krawiecki!

https://www.instagram.com/krawieckim/

Due to current situation in Ukraine, I have suspended my career as a model to help people affected by the Russian invasion in Ukraine. I feel this is my moral duty and responsibility to do so. For some of you it might sound unimaginable, however for me, humanitarian support and saving people’s life has highest value and takes priority over everything. I want to help Ukraine and the people cough up in the conflict as long as it is necessary.

We have been using two vehicles to transports victims of the war from bombarded Ukraine, but one of those vehicles has been damaged during evacuation. The vehicle is beyond a repair therefore we are currently significantly limited in scale of our evacuation and aid support.

The aim of raising donations is to purchase a bus that will allow us to continue evacuation of Ukrainian people and deliver greater aids to those unable to evacuate, on the full scale. Currently in Ukraine situation gets worse hour by hour, thousands innocent women and children are trying flea the war zone, seeking safety. My moral mission is to enable this to those refugees.

Without your financial support and help, I will not be able to continue my mission on the full scale. If we mange to collect sufficient donations we will be able to purchase a bus and any additional funds will be spent on essential aid and lifesaving articles.

Please help me achieve my goal. Sharing this post on social media and making donation, no matter how small it is, will make huge difference in saving innocent people’s life.

Thank you,

Mikołaj Krawiecki

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Agata Jabłońska
 
8,65 zł
Julia Bembnista
 
20,00 zł
Anna Peregrym
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
 
33000,00 zł
KICK ASS MOMS for Ukraine
 
23490,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
5517,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Katarzyna Zakrzewska
Oby udało się szybko zebrać. Mikołaj, jesteś cudownym człowiekiem.
Mirosław
Sława Ukraini! Herojam Sława!
Anna Foider
????
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
356 783,39 zł z 400 000,00 zł
Wpłaciło już 5721 osób
Udostępniło już 110 osób
Mikołaj Krawiecki
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo