Media

O Szczytnym Celu mówi się w mediach i to całkiem sporo! Na przeprowadzone przez nas badania i sondaże powołują się największe portale. Opinie naszych ekspertów są istotnym głosem w dyskusji nad motywacją i chęcią do niesienia pomocy. Do tego promujemy również Wasze zbiórki. Rozpisują się o nich zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie media, przykuwając uwagę wielu odbiorców.

Media
183 media
wspomniało o nas 206 razy

Nasze działania medialne

Szczytny Cel pozwala zaistnieć ciekawym i poruszającym historiom! Dziennikarze i media żywo interesują się naszymi akcjami i zbiórkami. Oto przykłady.

Echa tragicznego pożaru kamienicy. Rodzina prosi o pomoc, ruszyła zbiórka pieniędzy

W ubiegłym tygodniu w powiecie kutnowskim doszło do tragicznego w skutkach pożaru kamienicy. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy dla osób poszkodowanych przez żywioł.

Kruszki: Rodzina bez dachu nad głową. Trwa zbiórka - każdy może dorzucić grosz

50 tysięcy złotych - tyle wynosi cel zbiórki, utworzonej z myślą o mieszkańcach miejscowości Kruszki (gm. Łobżenica), którzy - w piątek 1 lipca - w wyniku nagłego załamania pogody, stracili dach nad głową. Każdy może dołożyć cegiełkę.

Patryk z Podłęża każdego dnia walczy o życie po wybuchu gazu. Trwa zbiórka

Na dalsze leczenie Patryka potrzebne będą duże pieniądze. Dlatego rodzina uruchomiła zbiórkę pieniędzy. Jeśli chcesz przyłączyć się do akcji ratowania chłopca,

Pożar domu w Łówczy. Ruszyła zbiórka na remont budynku

W czwartek 23 czerwca w miejscowości Łówcza doszło do pożaru domu Pani Zofii Józefów. Niestety, budynek wymaga kapitalnego remontu. Ruszyła zbiórka pieniędzy.

Wola Rzędzińska. Pierwsza ruszała z pomocą do potrzebujących, teraz ją dotknęło nieszczęście. Pożar zrujnował jej dom

Lucyna Wiatr z Woli Rzędzińskiej dzień 19 czerwca zapamięta do końca życia. Omal nie straciła w pożarze życia, a jej dom rodzinny, o który z wielkim mozołem dbała, jest zrujnowany

Ruszyła zbiórka na odbudowę domu po pożarze w Gdakowie (gmina Prabuty). Poddasze budynku zostało spalone, a parter całkowicie zalany

Na portalu Szczytny-Cel ruszyła zbiórka na odbudowę domu Pani Karoliny, w którym mieszkała z tatą. Celem jest zebranie 40 tys. złotych niezbędnych do tego, by odratować budynek.

Wczytaj więcej
Skontaktuj się z nami
Dziękujemy, za piękną współpracę w szczytnym celu!