Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Sośnicowicach

W dniu 3 września 2023 roku życie naszej sześcioosobowej osobowej rodziny obróciło się o 180 stopni. W naszym domu w Sośnicowicach doszło do pożaru. Żywioł pozbawił nas dachu nad głową i dorobku życia. 

Kiedy doszło do tego tragicznego dla naszej rodziny zdarzenia w domu przebywała moja żona Rozalia wraz z naszą trzymiesięczna córka Nadią. Całe szczęście w porę udało jej się ewakuować z budynku wraz z dzieckiem. Za fakt, że nikomu nie stała się żadna krzywda fizyczna jesteśmy bardzo wdzięczni, jednak spokój i bezpieczeństwo naszej rodziny zostały zburzone. 

Pożar spowodował w naszym domu zniszczenia na tyle duże, że obecnie nie wiadomą jest czy jego odbudowa będzie możliwa. Jeśli tak, będzie to bardzo kosztowne. Koniecznością będzie położenie nowego pokrycia dachowego oraz kapitalny remont pomieszczeń mieszkalnych. Dlatego pomoc ludzi dobrej woli będzie nam bardzo potrzebna. Jednak, jeśli okaże się, że nasza rodzina będzie musiała stworzyć sobie nowe miejsce do życia, to Wasze wsparcie będzie dla nas równie na wagę złota.

Nasz dom bym ubezpieczony i całym całym sercem wierzymy, że dzięki wypłaconej kwocie uda nam udźwignąć ciężar życia, który na nas spadł. Niestety, to jaka będzie kwota odszkodowania i kiedy zostanie nam ono wypłacone jest wielką niewiadomą, a czas dogrywa dla nas bardzo ważną rolę. 

Osobom, które zechcą otworzyć na nas swoje serca będzimy bardzo wdzięczni i już teraz za okazaną pomoc dziękujemy!

Jacek Kasper wraz z rodziną 

Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Adam
 
30,00 zł
Renata P.
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Rzymskokatolicka Parafia św. Bartłomieja w Smolnicy
 
5200,00 zł
AkademiaWywiadu.pl
 
1500,00 zł
Andrzej Szwej
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Niebieski kolega z mazowsza
Damy radę.
Adam
Trzymajcie się !!!
L N
Wytrwałości
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
93 470,44 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 1471 osób
Udostępniło już 615 osób
Jacek Kasper
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo