Zdjęcie osoby potrzbującej

ZBIÓRKA DLA WCZEŚNIAKÓW

Cześć kochani! 

Z tej strony Yuriy Kalynych i Ewa Pachulska-Kalynych!

W ostatnim czasie zostaliśmy rodzicami wspaniałego Edzia, który jest naszym największym cudem. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że go mamy.

Nasza historia pokazuje, że ciaża, nawet ta książkowa bywa nieprzewidywalna. Nic nie wskazywało na to, że urodzę wcześniej. Pewnego wieczoru dostałam plamienia i z zalecenia naszego lekarza pojechaliśmy do Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w Warszawie – szpital położniczo-ginekologiczny znajdujący się przy ulicy Żelaznej 90 na warszawskiej Woli.

I to tam niespodziewanianie, po dwóch dniach spędzonych w szpitalu odbyła się nagła akcja porodowa. 

Poród odbył się bez komplikacji i dane nam było zostać tatą i mamą Edzia. To, że jesteśmy dzisiaj we trójkę to zasługa Pani dr Katarzyny Muzyka-Placzyńskiej, która podjęła decyzję o cesarskim cięciu i je przeprowadziła. Podczas całego pobytu w szpitalu otoczono nas niesamowitą opieką. Ogrom wsparcia jakim obdarzyli nas pracownicy w  Szpitalu Św. Zofii jest trudny do opisania w słowach. Nasz synek od 2 grudnia przebywa na oddziale neonatologii. Już niedługo będziemy razem w domu :)

Każdego dnia będąc z nim widzimy prace i zaangażowanie położnych czy lekarzy. Widzimy ludzi, którzy wkładają w swoją pracę całe serce. To ile miłości i dobra dostają dzieci leżące na oddziale, ale również rodzice, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie jest czymś wyjątkowym.

Dlatego pragniemy się im odwdzięczyć i ułatwić choć w niewielkim stopniu pracę, ale naszym głównym celem jest POMOC WCZEŚNIAKOM!

Potrzeb jest naprawdę wiele. My sami dołożyliśmy już swoją cegiełkę, ale wierzymy, że wspólnymi siłami możemy zrobić naprawdę wiele! 

Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę. Zbiórkę dzięki, której będziemy mogli zakupić do szpitala:  maseczki dla wcześniaków do wentylowania, pokrowce na inkubatory, kocyki, pieluszki tetrowe, rożki, rogale, akcesoria kroban do pozycjonowania, pulsoksymetr, kardiomonitor, pompy infuzyjne jednostrzykawkowe… a może wspólnymi siłami zbierzemy środki na inkubator?

Zrealizujmy wspólnie ten szczytny cel! 


 

Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
6590,20 zł
Bernadeta Kowal
 
10,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Zobacz więcej
Yuriy i Ewa
 
10000,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
6590,20 zł
E&M&P&A
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Karolina
Dużo zdrówka dla Edzia, ale też dla wszystkich dzieciaczków :* Ewa, Yuriy - Super, że wyszliście z taką inicjatywą <3
Magda Dzioba
Brawo Wy!
Pamela Chojniak
Team Edzio
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
107 549,50 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 5487 osób
Udostępniło już 1405 osób
Yuriy Kalynych
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo