Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Białej Podlaskiej

W domu naszej mamy Doroty Wilk doszło do groźnego pożaru. Dzięki interwencji sąsiada mamie udało się w porę opuścić płonący bydynek i nie ucierpiała ona na zdrowiu. Jednak po jej obecnym życiu pozostały tylko zgliszcza…

Do zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 grudnia 2023 roku w Białej Podlaskiej. Zniszczenia wyrządzone przez ogień są tak ogromne, że budynek nie nadaje się do odbudowy. W ciągu jednej nocy kobieta straciła dach nad głową oraz wszystko, co miała w posiadaniu. Straty oszacowano na ponad 300 tys. złotych!

Nasza rodzina zrobi wszystko, co będzie w naszej mocy, by pomóc mamie stanąć na nogi, ale każda dodatkowa pomoc będzie na wagę złota. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę. Naszym celem jest wybudowanie małego domu dla mamy, która całym sercem pragnie móc wrócić do miejsca, w którym spędziła połowę swojego życia. Wiemy, że będzie to długim i trudnym procesem, jednak mamy nadzieję, że znajdą się osoby, które zechcą przyłożyć do jego osiągnięcia pomocną dłoń. 

Dziękujemy!

Płatności z zagranicy: 

1. Aby przekazać darowiznę (1) kliknij „Wpłać na zbiórkę”, (2) kliknij „Przelew tradycyjny”, (3) wybierz kwotę, którą chcesz przekazać (4) wpisz pod nią swój adres e-mail oraz swoje imię i nazwisko, (5) zaakceptuj darowiznę Regulamin i kliknij „Wpłać na zbiórkę”.

Wykonując przelew tradycyjny, wpłać kwotę zgodną z deklaracją i nie pomyl się w tytule przelewu. To jest bardzo ważne. Aby dokonać wpłaty na zbiórkę z zagranicy wykorzystaj dane do przelewu międzynarodowego. Pamiętaj, aby używać numerów IBAN i SWIFT. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dariusz
 
150,00 zł
AO
 
50,00 zł
Krzysztof Dolinski
 
20,00 zł
Zobacz więcej
Drewnex Konrad Jaskulski
 
10000,00 zł
LUDWIKA TEPLING
 
5000,00 zł
Sławek
 
5000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Głowacki E
życzę szybkiej odbudowy
Paweł Szyndlar
Razem damy radę!
M&M
Powodzenia
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
120 030,00 zł z 150 000,00 zł
Wpłaciło już 361 osób
Udostępniło już 235 osób
Robert Wilk
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo