Zdjęcie osoby potrzbującej

Matka samotnie wychowująca trójkę dzieci pilnie potrzebuję wsparcia...

Nazywam się Marcin Molendowski i postanowiłem utworzyć tą zbiórkę dla mojej siostry i jej dzieci.

Mąż mojej siostry zginął w wypadku w lipcu 2020 roku. Osierocił trójkę dzieci. Piętnastoletniego Patryka, jedenastoletnią Marie i pięcioletniego Szymona. Był w tamtym momencie jedynym żywicielem rodziny, aktualnie moja siostra pracuję tylko dorywczo. Agnieszka bardzo kocha swoje dzieci i pragnie im zapewniać godny byt. Niestety dom, w którym mieszkają nie jest w dobrym stanie. Konieczny jest remont dachu, ponieważ jest on w opłakanym stanie. Podczas opadów deszczu woda przesiąka strop. Remont jest kosztowny i matki samotnie wychowującej troje dzieci nie jest stać na jego wykonanie. Proszę Was ludzi dobrej woli o pomoc dla nich. Dzieci skrzywdził los i odebrał im ojca, dlatego wraz z siostrą pragniemy dać im wszystko na co zasługują. Zbiórka jest ostatecznością. Liczymy, że wesprzecie nas w finansowo.

Marcin Molendowski z siostrą Agnieszką i jej dziećmi 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
0,00 zł z 25 000,00 zł
Jako pierwszy wpłać na tę zbiórkę!
Jako pierwszy udostępnij tę zbiórkę!
Marcin Molendowski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz