Zdjęcie osoby potrzbującej

Dysforia vs. Silikon

Cześć nazywam się Ruben, zbieram pieniążki na silikonową klatkę piersiową i packer dla przyjaciela który jest transpłciowy (ftm) i zmaga się z ciężkim przypadkiem dysforii oraz gólnej mega niskiej samooceny. 

Znamy się od lat, jest dla mnie niczym jak brat i mega się o niego martwię. Ma tylko tatę który nie jest pozytywnie nastawiony do wszelakich konceptów lgbt+ , więc niestety nie ma tutaj też mowy o tym by mu w jakikolwiek sposób pomógł. Przez sytuację w domu chciałbym by jego osoba zachowała anonimowość. Jako że nie jest jeszcze pełnoletni i i nie chce prosić o pomoc obcych, postanowiłem że spróbuje założyć zbiórkę by mu pomóc. 

Bardzo zależy mi na tym by odzyskał trochę pewności siebie i miał pewniejszy start w dorosłe życie.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję!

Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
0,00 zł z 1 700,00 zł
Jako pierwszy wpłać na tę zbiórkę!
Zbiórka zakończona
Jako pierwszy udostępnij tę zbiórkę!
Ruben Szpot
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz