Zdjęcie osoby potrzbującej

ZOSTAŃ ICH BOHATEREM!

To ty możesz stać się bohaterem tych psiaków!

Akcja ,,Ratujemy Polskie Schroniska" potrwa do końca lutego! Każda wpłata przeznaczona będzie na:

- ocieplenie i zakup nowych bud,

- żywność dla psiaków oraz kotków,

- akcesoria i niezbędniki dla zwierząt w schroniskach,

- na remonty i inne potrzebne usługi.

Na pierwszy ogień idzie schronisko:

Azyl dla zwierząt Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS, po uzbieraniu pełnej sumy wyznaczamy kolejny cel! Dziesiątki tysięcy psów ZAMARZA Z ZIMNA. Razem możemy odmienić losy tych bezbronnych zwierząt. Tylko my możemy im pomóc!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dorota Dekier
 
60,00 zł
Marta
 
10,00 zł
Aneta Ciećko
 
150,00 zł
Zobacz więcej
Aneta Ciećko
 
150,00 zł
Dorota Dekier
 
60,00 zł
Dorota Baraniecka
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
626,00 zł z 10 000,00 zł
Wpłaciło już 15 osób
Udostępniło już 5 osób
Konrad Wójcik
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo