Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Zoniówce

Kochani,

nasza ośmioosobowa rodzina wychodzi do Was z ogromną prośbą o wsparcie! Na dzień przed wigilią bezlitosny ogień odebrał nam dach nad głową oraz wszystko co posiadaliśmy…

Większość z nas w dniu 23 grudnia przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia, aby móc je spędzić z najbliższymi w swoich ciepłych i bezpiecznych domach, a dzieci zastanawiają się jakie prezenty znajdą pod choinką. Niestety, nam to zostało odebrane...

Święta spędzimy w hotelu i to tylko dlatego, że dobrzy ludzie taki nocleg nam zaoferowali. Spędzimy je zastanawiając się jakie dalsze będą losy członków naszej rodziny i jak poradzimy sobie ze wszystkimi trudnościami? Przecież straciliśmy wszystko…

Jest nam naprawdę trudno, ale pocieszamy się faktem, że nikomu z nas nie stała się żadna krzywda fizyczna. Chociaż, te Święta będą dla nas smutne, to jesteśmy wdzięczni, że możemy je spędzić w komplecie. To dodaje nam wielu sił.

Teraz naszym największym pragniemy jest powrót do życia jakie prowadziliśmy przed tym tragicznym zdarzeniem i stworzenie sobie nowego miejsca na ziemi. Dla nas samych będzie to bardzo trudnym wyzwaniem. Dlatego będziemy Wam wdzięczni za każde wsparcie.

Mamy nadzieję, że w tym magicznym czasie dobrzy ludzie otworzą na nas swoje serca i nam również zostania podarowana odrobina magii i radości. Dziękujemy za wszystko już teraz!

Wpłaty
Aneta
 
20,00 zł
Mariusz Janosek
 
50,00 zł
Andrzej
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Aneta Bachleda Curuś
 
1000,00 zł
Michał Górecki
 
1000,00 zł
Marzanna
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Katarzyna Krzywda
Mocno trzymamy za Was kciuki i Wam kibicujemy. Powodzenia. Pomożemy jak tylko będziemy mogli. Mysłowice z Wami
Kazia i Józek
Od przyjacioł rodziny, jestesmy z Wami.
Marian Ignasiak
Pomafam
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
44 025,89 zł z 200 000,00 zł
Wpłaciło już 425 osób
Udostępniło już 267 osób
Anna Janowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo