Zdjęcie osoby potrzbującej

Z miłością do zwierząt

Nazywam się Marta Iga Rojewska. Mieszkam w Radomiu (woj. mazowieckie). 

Od 22.08.2022 dokarmiam bezdomne koty w mojej okolicy. Zimą stawiam ocieplane budki, szukam domów tymczasowych i stałych. Dla mnie każde zwierzę ma prawo do godnego życia i traktowania z szacunkiem. Miłość do zwierząt i chęć niesienia im pomocy to moja misja i powołanie. Nie jestem w stanie przejść obojętnie obok potrzebującego kota czy psa. Zdaję sobie sprawę, że nie będę w stanie uratować wszystkich istnień, ale jest szansa na ocalenie choć kilku. 

Obecnie jestem kocią mamą czterech cudownych kotków. Na chwilę obecną nie jestem w stanie przygarnąć kolejnego - stąd pomysł szukania domów. 

Fundusze z tej zrzutki zostaną przeznaczone na:

* Wysokojakościowe karmy.

* Ocieplane budki na zimę.

* Pomoc weterynaryjna i leczenie chorych zwierząt. 

* Zapewnienie domom tymczasowym potrzebne akcesoria mi.in. kuwety, żwirki, wartościowe puszki, legowisko, miseczki, zabawki.

* Zakup przynajmniej dwóch klatek łapek. 

To wszystko generuje naprawdę wysokie koszty finansowe. Dlatego właśnie powstała ta zrzutka. 

W ich imieniu bardzo prosimy o pomoc i wsparcie. Każda cegiełka jest na wagę złota. ❤

Wpłaty
Margot
 
5,00 zł
Małgosia
 
7,00 zł
Iza
 
5,00 zł
Zobacz więcej
Małgorzata Rojewska
 
20,00 zł
Kasia
 
20,00 zł
Małgosia
 
7,00 zł
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
51,29 zł z 7 000,00 zł
Wpłaciło już 5 osób
Udostępniło już 12 osób
Marta Rojewska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo