Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w miejscowości Zbludza

Drodzy Państwo,

nazywam się Stanisław Chmielowski i wychodzę do Was z prośbą o podanie mi pomocnej dłoni w bardzo trudnej dla mnie sytuacji.

W dniu 10 kwietnia 2023 roku w moim domu doszło do pożaru. Mimo starań, aż dziewięciu zastępów straży pożarnej budynek został zniszczony w ogromnym stopniu. Właściwie po moim obecnym życiu pozostały tylko zgliszcza. Odczucie straty jest ogromne nie tylko ze strony materialnej, ale także sentymentalnej. Dom strawiony przez ogień był domem, w którym spędziłem całe swoje życie. Dlatego moim największym pragnieniem jest móc wrócić do mojego miejsca na ziemi. Niestety dla mnie samego będzie to bardzo dużym wyzwaniem. Z mocną wiarą w istniejące jeszcze dobro zdecydowałem się utworzyć zbiórkę i poprosić o wsparcie. Każda pomoc będzie miała dla mnie ogromne znaczenie i już teraz z całego serca za nią dziękuję!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Kamil
 
100,00 zł
Julia Dziedziuch
 
100,00 zł
TM
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Sojka Grzegorz
 
400,00 zł
Roman Dziedziuch
 
200,00 zł
Maria Wiercimak
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Ewa Bajerska
Uda się, nie jesteś sam!!
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
5 461,85 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 66 osób
Udostępniły już 54 osoby
Stanisław Chmielowski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo