Pożar domu w Zakrzewie Kościelnym

W dniu 26 września 2022 roku w domu, w którym mieszkała nasza rodzina doszło do ogromnego pożaru, który odebrał nam wszystko co posiadaliśmy.

Ogień zniszczył budynek i strawił wszystkie nasze rzeczy. Zostaliśmy bez dachu nad głową, mebli, ubrań, wyposażenia i oszczędności. W domu, w którym doszło do pożaru mieszkałem ze swoją partnerką Klarą, ośmioletnią córką Amelką, siedmioletnią córką Laurą, miesięczna córeczką Michaliną oraz wujkiem Romanem. Ogień wybuch rano w momencie, w którym pojechałem odwieść strasze córki do szkoły i przedszkola. W domu w tym momencie została moja partnerka z miesięczna córką, kiedy wróciłem i zobaczyłem dom w płomieniach przeraziłem się jak jeszcze nigdy dotąd. Myślałem tylko o tym czy Klara z naszą malutką córką opuściły budynek. Dzięki Bogu tak się właśnie stało. Moja partnerka zdążyła wybiec z domu zabierając na rękach Michalinę. Gdy je zobaczyłem poczułem ogromną ulgę. I mimo, że wskutek pożaru straciliśmy cały dobytek to doceniamy fakt, że udało nam się uratować, to co jest najważniejsze, czyli nasze zdrowie i życie.

Mimo, że zły los odebrał nam tak wiele, to nadal mamy siebie. Dlatego staramy się być silni i chcemy zrobić wszystko, by jak najszybciej wrócić do normalności po tym strasznym zdarzeniu. Teraz naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym będziemy mogli godnie i bezpiecznie żyć. Potrzeb jest naprawdę wiele, dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z wiarą, że znajdą się osoby, które będą mogły wspomóc nas w tej trudnej sytuacji. Każda pomoc będzie dla nas bezcenna. Już teraz z całego serca dziękujemy za wsparcie naszej rodziny.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Basia
 
50,00 zł
Anonim
 
20,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Zobacz więcej
Ewa F.
 
200,00 zł
Anna Krzemińska
 
100,00 zł
Kate
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Agnieszka Romecka
Pomagaj ♥️
Dorota Matuszewska
Sama z moją rodziną przeżyłam miesiąc temu pożar mieszkania w Płocku też straciliśmy mieszkanie więc bardzo współczuję. My też utworzyliśmy zrzutkę https://zrzutka.pl/47z47d
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 424,87 zł z 80 000,00 zł
Wpłaciło już 27 osób
Udostępniło już 65 osób
Krystian Bądkiewicz
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo