Zdjęcie osoby potrzbującej

Zerwany dach w Zabierzowie Bocheńskim

W dniu 23 lipca 2022 roku przez Zabierzów Bocheński przeszła straszna nawałnica podczas, której został zerwany dach z budynku mieszkalnego. Zniszczone zostały rownież kominy i cześć elewacji domu.

Dach nad głową straciło wiele osób, ponieważ w budynku mieszkają cztery rodziny. Państwo Musiał i ich dziewięcioletnie dziecko. Państwo Baran i ich dwudziestoletni syn. Państwo Krzysztofek i ich studiująca córka oraz emerytowane małżeństwo Państwo Drebot.

Rodziny cieszą się, że nikomu z nich nic się nie stało i pragną zrobić wszystko, by w jak najszybszym czasie wrócić do swoich mieszkań. Czas odgrywa tu ogromną rolę, ponieważ jeśli dach nie zostanie odbudowany to w trakcie opadów będą pojawiać się kolejne straty. Rodziny obawiają się całkowitych zniszczeń ich dorobku życia.

Dlatego mieszkańcy zdecydowali się utworzyć zbiórkę i wyjść do ludzi o wielkich sercach z prośbą o wsparcie, które jest teraz bardzo potrzebne poszkodowanym rodzinom. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anna Dakowicz-Nawrocka
około 3 miesiące temu
200,00 zł
Justyna Grochowiak
około 3 miesiące temu
100,00 zł
Urszula Antończyk
około 3 miesiące temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Biuro Projektów i Realizacji Telbest
około 4 miesiące temu
1000,00 zł
Jarek Pieprzyca
około 4 miesiące temu
1000,00 zł
Natalia Janusz
około 4 miesiące temu
800,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Justyna Grochowiak
02.09.2022
Razem możemy więcej
Grzegorz Rabenda
09.08.2022
Głowa do góry - będzie dobrze
Renata Roman-Socha
08.08.2022
Głowa do góry:)
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
23 742,45 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 349 osób
Udostępniło już 129 osób
Beata Kukla
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz