Zdjęcie osoby potrzbującej

Organizujemy zbiórkę na laboratorium językowe w Szkole Podstawowej w Rybienku Leśnym

Szanowni mieszkańcy Rybienka Leśnego, miasta i Gminy Wyszków

Jako przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Stanisława Wróbla ,,Jaskółki” w Wyszkowie postanowiłam zorganizować zbiórkę środków finansowych na przekształcenie sali lekcyjnej w nowoczesne cyfrowe laboratorium językowe ,,Mentor PC Pro’’.

Marzeniem społeczności szkolnej jest stworzenie innowacyjnej pracowni na miarę XXI wieku, która daje ogromne możliwości funkcjonalne w zakresie nauczania języka obcego. Tego typu pracownia umożliwia podział klasy na niezależne grupy, organizowanie pracy indywidualnej, pracy parami, umożliwia regulację poziomu głośności słuchawek uczniów, edycję ułożenia uczniów na sali. Wbudowane zestawy słuchowe dają najlepszą jakość dżwięku i redukcję szumów, każdy zestaw wyposażony jest w sparowaną bazę ładującą. Można powiedzieć, iż jest to swego rodzaju laboratorium językowe, które wychodzi naprzeciw potrzebom naszych ucznów. Świetnie sprawdza się przy pracy zarówno z uczniami zdolnymi jak również z uczniami wymagającymi większego zaangażowania nauczyciela. Chcielibyśmy rozwijać kompetencje językowe dzieci i młodzieży, a takie wyposażenie to umożliwia i podnosi jakość nauki na wyższy poziom. Koncentruje uwagę uczniów, mobilizuje do skupienia i ćwiczeń, daje możliwość swobodnego, głośnego treningu wymowy poprzez dialogi udoskonalające umiejętoności mówienia i przełamujące naturalny opór do rozmowy w języku obcym. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń jest idealnym narzędziem zachęcającym uczniów do pracy nad językiem.

Jesteśmy przekonani, iż efektywne zajęcia multimedialne dadzą lepsze wyniki i zmobilizują uczniów do wysiłku intelektualnego. Z  prawcownią tego typu skuteczność przyswajania wiedzy będzie nie tylko bardziej skuteczna, ale również przyjemna dla młodzieży. 

Do prośby dołącza się Dyrektor szkoly Paweł Deluga, Rada Pedagogiczna oraz społeczność uczniowska.

Ewa Panas 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
20,00 zł
Filiperek
około 2 lata temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Filiperek
około 2 lata temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
345,95 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 5 osób
Udostępniły już 3 osoby
Ewa Panas
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz