Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar mieszkania w Wyczechach

Kochani, w dniu 18 października 2022 roku w miejscu, w którym mieszkam ze swoją partnerką Iwoną oraz czteroletnim synem Bartłomiejem i malutką córeczką Mają doszło do ogromnego pożaru.

Do pożaru, z którym walkę toczyło, aż siedem zastępów straży pożarnej, niestety mimo ich ogromny starań ogień odebrał nam dosłownie wszystko. Z mieszkania jak i z wszystkich naszych rzeczy znajdujący się w nim pozostały zgliszcza. Chociaż jest to dla nas bardzo trudna sytuacja, to staramy się pocieszać faktem, że nam i naszym dzieciom nie stała się żadna krzywda fizyczna. To dodaje nam sił do działania.

Teraz naszym celem jest jak najszybszy powrót do naszego życia sprzed pożaru. Pragniemy wrócić do miejsca, w którym żyła nasza rodzina, ale aby to było możliwe konieczny będzie kapitalny remont mieszkania oraz zakup wielu rzeczy, które będą niezbędne do podstawowego funkcjonowania. To wszystko będzie wiązało się z wysokimi kosztami, dlatego utworzyliśmy zbiórkę z wiarą, że dobra na świecie jest jeszcze wiele i że znajdą się osoby dzięki, którym osiągniecie naszego celu zostanie nam ułatwione. W momencie kiedy człowiek zostaje dosłowne z niczym docenia podwójnie każdą otrzymaną dobroć od drugiego człowieka. Nasza rodzina pragnie Wam podziękować z całego serca za wszystko już teraz! Dobra zawsze wraca ze zdwojoną siłą!

Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Halina Drozd
 
50,00 zł
Dariusz Gonia
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Ewelina i Zdzisław Kowalewscy
 
100,00 zł
Dariusz Dąbrowski
 
100,00 zł
Jakub Piłat
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Klaudia Paweł
❤️
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
748,67 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciło już 13 osób
Udostępniło już 41 osób
Michał Tchórzewski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo