Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Wólce Żabnej

Jako sołtys miejscowości Wólka Żabna, postanowiłam utworzyć zbiórkę dla Państwa Dorobek, którzy doznali dużych strat materialnych wskutek wybuchu pożaru w ich domu.

Do pożaru w domu Pani Barbary i Artura oraz ich ośmioletniego i dziesięcioletniego syna doszło nad ranem 19 lipca 2022 roku. W akcji gaśniczej brało udział, aż sześć zastępów straży pożarnej. Rodzina mimo tego trudnego doświadczenia cieszy się faktem, że nikomu z nich nie stała się krzywda. Państwo Barbara i Artur wiedzą, że nie mogą się poddać i chcą zrobić wszystko, by ich synowie mogli wrócić do swojego domu jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego. Chcą zapewnić swoim dzieciom stabilność, która została im odebrana przez wybuch ognia. Aby ten cel mógł zostać osiągnięty konieczny jest remont w pomieszczeniach mieszkalnych, które zostały zalane podczas gaszenia pożaru oraz wymiana dachu, który został przez niego strawiony. Niestety to wszystko będzie bardzo kosztowne, dlatego sołectwo wychodzi z prośbą o pomoc finansową dla poszkodowanej rodziny.

Prosimy każdego kto tylko ma taką możliwość do przyłączenia się w realizacji tego szczytnego celu jakim jest pomoc rodzinie. Już teraz dziękujemy za pomoc!

Sołtys Anna Bednarska 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 1 rok temu
1,00 zł
Wólka-G
około 1 rok temu
100,00 zł
Jadwiga Ganczorz
około 1 rok temu
400,00 zł
Zobacz więcej
Klaudia Dreczkowska
około 1 rok temu
500,00 zł
Jadwiga Ganczorz
około 1 rok temu
400,00 zł
Małgorzata Grzegorz Kruzel
około 1 rok temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Klaudia Dreczkowska
21.07.2022
Bardzo współczuję i mam nadzieję że szybko uda wam się odbudować to co zostało zniszczone. Powodzenia.
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
8 291,40 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciło już 106 osób
Udostępniły już 143 osoby
BARBARA DOROBEK
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz