Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Woli Filipowskiej

Kochani, nazywam się Joanna Żbik i wychodzę do Was z prośbą o wsparcie dla mnie i mojej rodziny. Wsparcie, które będzie dla nas w tej sytuacji na wagę złota, ponieważ w naszym domu doszło do pożaru, który wyrządził bardzo duże szkody.

Ogień strawił wiekszą część poddasza, a pomieszczenia mieszkalne zostały zniszczone w ogromnym stopniu przez wodę podczas gaszenia. Budynek obecnie nie nadaje się do tego, by nasza rodzina mogła w nim przebywać.

Żywioł odebrał dach nad głową mi i moim synom, dziewiętnastoletniemu Piotrowi i trzynastoletniemu Jakubowi, oraz mojemu bratu Pawłowi i mamie Jadwidze. Abyśmy mogli wrócić do naszego życia sprzed pożaru, w domu konieczny będzie remont, który niestety będzie wiązał się z dużymi dla nas kosztami.

Ostatnio los dla naszej rodziny nie jest łaskawy. Mój brat Paweł wskutek pęknięcie tętniaka w tym roku, jest osobą, która porusza się o kulach. Na co dzień potrzebuje naszej pomocy. Ja straciłam w ostatnim czasie prace i jestem na etapie poszukiwań nowej, a teraz kolejna przykra sytuacja, jaką był wybuch ognia w miejscu naszego zamieszkania.

Chociaż jest nam ciężko, to staramy się być silni i wierzyć, że dobry czas jeszcze nadejdzie. Naszym największym pragnieniem jest jak najszybciej móc wrócić do naszego domu i móc prowadzić w nim godny byt. Dlatego też zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z nadzieją, że znajdą się osoby, które będą mogły nas wesprzeć w osiągnięciu naszego celu. Będziemy bezgranicznie wdzięczni za każde wsparcie i już teraz z całego serca za nie dziękujemy! 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Ewa
około 1 miesiąc temu
150,00 zł
B.W Nowak
około 1 miesiąc temu
100,00 zł
GT
około 2 miesiące temu
100,00 zł
Zobacz więcej
May Thai Massage
około 2 miesiące temu
720,00 zł
Anna Kapłoniak
około 2 miesiące temu
400,00 zł
Agnieszka i Tomasz Kowalscy
około 2 miesiące temu
205,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Darek Duda
10.12.2022
Pomagamy
Karolina Stanach
30.11.2022
Powodzenia!
Maria Bień
24.11.2022
Trzymajcie się.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
13 419,84 zł z 70 000,00 zł
Wpłaciło już 185 osób
Udostępniło już 213 osób
Joanna Żbik
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz