Zdjęcie osoby potrzbującej

Wybuch gazu w miejscowości Wilcze

Nazywam się Wioleta Zielonka i wychodzę do szlachetnych osób z prośbą o wsparcie dla mojej rodziny, którą spotkała ogromna tragedia.

W dniu 13 sierpnia 2023 roku w miejscowości Wilcze (gm. Wolsztyn) w domu zamieszkałym przez moich rodziców i dwóch braci doszło do wybuchu butli z gazem. Część budynku uległa zawaleniu. Stracili oni dach nad głową i wszystko, co posiadali. 

Jednak najgorszy jest fakt, że mój trzydziestoczteroletni brat Łukasz doznał ogromnych oparzeń ciała. Toczył on przez kilka dni w szpitalu bardzo trudną walkę o swoje życie, jednak bezlitosny los nie pozwoli mu tej walki wygrać i pozbawił go życia. Jest to niesamowicie bolesna strata dla całej naszej rodziny.

Kolejnym ciosem jest fakt, że moja mama Ewa rownież poważnie ucierpiała na zdrowiu. Doznała ona 40% oparzeń ciała II stopnia. Obecnie przebywa w szpitalu.

Podczas eksplozji w domu przebywał rownież mój tata Grzegorz oraz brat Patryk. Tata także, został przetransportowany do szpitala, jednak jego stan zdrowia pozwolił, by mógł on już szpital opuścić. Obecnie tata wraz z moim bratem Patrykiem zatrzymali się u mnie.

Nieszczęście, które spotkało naszą rodzine nie miało prawa się wydarzyć. Ciągle zadajemy sobie pytanie, czemu taka dola nas spotkała. Jednak mamy świadomość, że nie możemy zrobić już nic, by cofnąć czas. Chociaż życie naszej rodziny już nigdy nie będzie wyglądało tak jak sprzed tego pechowego dnia, w którym doszło do wybuchu, to wiemy, że musimy być silni.

Zmagań z jakimi przyszło nam się zmierzyć jest ogrom. Dlatego, jeśli znajdą się osoby, które zechcą podać nam pomocną dłoń będziemy serdecznie wdzięczni. Proces powrotu do spokojnego życia oraz powrotu do zdrowia będzie długi i kosztowny, a każda nawet najmniejsza pomoc będzie miała wagę złota.

Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Ewa Pawlak
 
120,00 zł
Mieszkańcy i Letnicy z Rudna
 
2153,00 zł
Zobacz więcej
Mieszkańcy i Letnicy z Rudna
 
2153,00 zł
Kiermasz Ciast
 
1965,00 zł
Niedzielscy
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Danuta Grzędzińska
Pomagam
Ania Piwecka
Ania Piwecka
Krzysztof Nowak
Trzymajcie się!
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
14 967,03 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciły już 142 osoby
Udostępniły już 203 osoby
Wioleta Zielonka
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo