Zdjęcie osoby potrzbującej

Ogromny pożar domu w Wilamowicach

Noc 22 lipca 2022 roku okazała się dla nas okrutna. Nazywam się Arkadiusz Baran i to właśnie w nocy 22 lipca 2022 ogień pozbawił mnie i mieszkającą ze mną mamę Czesławę oraz moje rodzeństwo Adama i Marię dachu nad głową.

Z naszego domu zostały jedynie zgliszcza. Pożar strawił cały budynek, wszystkie nasze rzeczy wraz z oszczędnościami, które znajdowały się w domu. Chociaż cieszymy się faktem, że nikomu z nas nie stała się żadna krzywda fizyczna to płaczemy patrząc na to co pozostało po dawnym miejscu. Naszym marzeniem jest jak najszybszy powrót do życia sprzed pożaru, ale bez pomocy dobrych ludzi będzie to dla nas bardzo trudne.

Dlatego zmuszeni przez los postanowiliśmy utworzyć zbiórkę i wyjść do Was z prośbą o wsparcie. Znaleźliśmy się w tak trudnej sytuacji, że każda wpłata będzie dla nas ogromną pomocą. Już teraz z całego serca dziękujemy!

Wiarygodność naszej zbiórki potwierdzają media:

https://dziennikzachodni.pl/wilamowice-pozar-domu-zostaly-jedynie-zgliszcza-rodzina-prosi-o-pomoc-ruszyla-zbiorka/ar/c1-16528867

https://silesia24.pl/wiadomosci/szczegoly/ogromny-pozar-domu-w-wilamowicach-pogorzelcy-prosza-o-pomoc-37696

Wpłaty
Danuta
około 8 miesięcy temu
100,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 8 miesięcy temu
1,00 zł
Andrzej Dochniak
około 8 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Andrzej Dochniak
około 8 miesięcy temu
200,00 zł
Danuta
około 8 miesięcy temu
100,00 zł
N.Z
około 8 miesięcy temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
538,62 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 9 osób
Udostępniło już 16 osób
Arkadiusz Baran
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz