Zdjęcie osoby potrzbującej

Wsparcie dla sześcioosobowej rodziny po pożarze w Wieleniu

W dniu 14 stycznia 2023 roku codzienność naszej sześcioosobowej rodziny została całkowicie zaburzona. Tej nieszczęsnej daty w mieszkaniu wynajmowanym przez nas doszło do pożaru. Pożaru, który odebrał nam praktycznie wszystko co posiadaliśmy. Straciliśmy całe wyposażenie, meble i ubrania. Ogień strawił również nasze oszczędności, które były przechowywane w mieszkaniu. Dlatego zmuszeni przez los zdecydowaliśmy się wyjść z prośbą o wsparcie do osób obdarzonych dobrym sercem.

Wraz z moim partnerem Sylwestrem wychowujemy dwunastoletniego syna Jakuba, siedmioletnią córkę Zuzię, dwuletnią córkę Alicję oraz jesteśmy rodziną zastępcza dla siedemnastoletniej Kingi. Z całego serca pragniemy zapewnić im godny byt. Dlatego teraz naszym głównym celem jest stworzenie dla nich bezpiecznego domu, który wskutek wybuchu ognia został im odebrany.

Niestety dla nas samych będzie to bardzo trudnym wyzwaniem, ponieważ wiązało się to będzie z wysokimi kosztami. Trudności jest wiele, ale staramy się być silni. Z całego serca wierzymy, że dobra na świecie jest jeszcze wiele. Wierzymy, że znajdą się osoby, które zechcą dołożyć swoją cegiełkę, aby ułatwić nowy start naszej rodzinie. Potrzeb jest i będzie wiele. Musimy zakupić wiele rzeczy codziennego użytku oraz stworzyć sobie nowe miejsce do życia. Za każde wsparcie przybliżające nas do osiągnięcia naszego celu już teraz z całego serca Wam dziękujemy!

Małgorzata Ciok z rodziną 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Joanna
 
100,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Iwona
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Iwona
 
200,00 zł
Michał Lisewski
 
200,00 zł
Anita
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
PablitO
Każdy koniec to nowy początek. Niech się darzy! Trzymajcie się ciepło!
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 395,70 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciło już 50 osób
Udostępniło już 55 osób
Malgorzata Ciok
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo