Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Wasilkowie

W niedzielę 3 marca 2024 r. w Wasilkowie, w miejscu zamieszkania naszego ucznia oraz jego rodziny doszło do pożaru. Zniszczenia i straty materialne okazały się  tak duże, że rodzina nie może już tam wrócić. Dzieki przytomnosci domowników oraz sprawnej akcji strażaków nasz ośmioletni uczeń Jakub, jego sześcioletnia siostra Zuzanna oraz dziewięciomiesięczna siostra Zosia wraz ze swoimi rodzicami  wyszli cało, ale stracili bezpieczny dach nad głową i znaczną część wyposażenia mieszkania.

Wobec zaistniałej sytuacji zwracamy się z  serdeczną prośbą o udzielnie rodzinie wsparcia, które ułatwi im start w nowe życie. Nasza pomoc może dać im szansę na lepszą, spokojną przyszłość.

Wierzymy, że działając razem możemy sprawić, że to wydarzenie zostanie tylko wspomnieniem a cała rodzina będzie mogła cieszyć się spokojnym życiem w nowym bezpiecznym domu. Otwórzmy swoje serca i pomóżmy rodzinie osiągnąć wspólnie ten szczytny cel. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dawid Kowalewski
 
60,00 zł
Sylwia Szczepańska
 
150,00 zł
M.Pyłko
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Małgorzata Mielnicka
 
1000,00 zł
M.Pyłko
 
500,00 zł
Pozdrawiam
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Beata Majewska
Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję że z pomocą Bożą uda się zebrać taką kwotę by można było jak najszybciej odbudować ten dom 🥰🥰🥰
Katarzyna Topczewska
Pomagam
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
od ZUZI😊
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
28 931,00 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 401 osób
Udostępniło już 278 osób
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo