Zdjęcie osoby potrzbującej

Na leczenie mascytomy u Megi

Megi ma zaraz 8lat. Jest mieszancem labladora. Przecudny pies o spokojnym charakterze. Członek rodziny. Gdy tylko zobaczyłam ją na filmiku Toruńskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt, zakochałam się. Zapadła decyzja o wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Po kilku dniach pojechaliśmy ją zabrać na spacer zapoznawczy. Od razu złapaliśmy więź. Adoptowałam ją 9.01.2023roku. Nic nie wskazywało na to, że zacznę prowadzić walkę o jej życie. Rok temu Megi zaczęła się drapać po jedzeniu. Po konsultacji z weterynarzem zmieniliśmy jej karmę. Pies żywy, pełny radości i oddany. I stało się. Na prawej przedniej łapce zrobiła się ranka, musiała wpaść w chaszcze w trakcie biegania. Zaczęło się leczenie antybiotykiem... Problem po wracał, ewidentnie coś jej nie przeszkadzało. W niedzielę poważnie rozdrapala łapkę na wieczornym spacerze. Początkowo myśleliśmy, że coś tam się dostało. W poniedziałek trafiła do gabinetu weterynaryjnego Arka. Pani Doktor od razu powiedziała, że w narkozie zobaczy co się dzieje. Zrobiła pakiet badań. Niestety Megi ma mascytome. Wynik krwi AP 198!! Podjęliśmy decyzję o leczeniu farmakologia Calcort 1/4 tabletki co 3dni i chlorfenamina 2razy dziennie. Guz jest tak duży, że próbujemy go zniwelować by potem go usunąć. Dodatkowo zaczynają wychodzić zmiany na innych łapach...

Wstawiam zdjęcia wyników krwi łapki i kosztów jakie poniosłam w dwa dni. 

Chcemy by Megi wygrała te walkę niestety koszty leczenia są ogromne. Megi musi żyć! 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Weronika szybko
 
30,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Kasia Jasińska
 
10,00 zł
Zobacz więcej
Patrycja Rypińska
 
50,00 zł
Weronika szybko
 
30,00 zł
Andzelika Cieszynska
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
331,00 zł z 1 000,00 zł
Wpłaciło już 10 osób
Udostępniło już 20 osób
Magdalena Sądowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo