Zdjęcie osoby potrzbującej

Pomóż nam ratować psiaki

Kochani w ostatnim czasie trafiło do nas sporo psiaków wymagających leczenia i zabiegów. Nasze konto świeci pustkami, a my nie mamy jak opłacić faktur od weterynarza. Działamy od 3 lat uratowaliśmy setki psów, nadal chcemy to robić, każdy z nas wolontariuszy daje z siebie tyle ile może, ale niestety nie ze wszystkim jesteśmy w stanie sobie poradzić. Bardzo prosimy Was o wsparcie, każdej złotówka ma dla nas znaczenie, w ostatnim czasie staramy się zminimalizować koszta, ale przecież nie odmówimy operacji czy leczenia mając na szali psie życie. 

Z góry dziękujemy za każdą pomoc ❤

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Bożena Markowska
około 1 rok temu
200,00 zł
Olga uznanska
około 1 rok temu
35,00 zł
Magdalena Nagórka
około 1 rok temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Bożena Markowska
około 1 rok temu
200,00 zł
Magdalena Nagórka
około 1 rok temu
100,00 zł
Od Syriuszka
około 1 rok temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
1 094,00 zł z 5 000,00 zł
Wpłaciło już 16 osób
Udostępniło już 8 osób
Stowarzyszenie na rzecz zwierząt "Uszy do Góry"
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz