Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Tymawie! Ruszyła zbiórka na odbudowę domu!

9 III 2022r. rano straciliśmy nasz dom w ciągu 1 godz. Jakby uderzyla w niego bomba. Pożar strawił cały dach, pozostały tylko mury, wszystko jest zalane wodą, nie nadaje się do użytku. Nie mamy gdzie mieszkać. Jesteśmy 6 osobową rodziną ,w tym 3 osoby sa starsze bardzo schorowane. Dlatego zwracamy sie do Państwa o pomoc w tak wielkiej tragedii. Dziś liczy się dla nas każda złotówka, za którą z góry serdecznie dziękujemy.

Elżbieta Czajka wraz z rodziną

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy Darczyńca
 
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
50,00 zł
Pracownicy LIDL
 
270,00 zł
Zobacz więcej
Pracownicy LIDL
 
270,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
Powodzenia
Anonimowy Darczyńca
Razem damy radę
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 655,28 zł z 150 000,00 zł
Wpłaciło już 56 osób
Udostępniło już 7 osób
Elżbieta Czajka
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo