Zdjęcie osoby potrzbującej

Odbudujmy naszą przyszłość - pomoc po pożarze

Dnia 13 czerwca 2024 roku nasz świat stanął w płomieniach. Pożar zniszczył nasze budynki gospodarcze, które były sercem naszej działalności handlowej. Spłonęły niemal wszystkie nasze zapasy – tysiące palików kokosowych i tyczek bambusowych, które były fundamentem naszej pracy i źródłem utrzymania.

Nie mamy teraz jak zarabiać, bo nie mamy czym handlować. Zostaliśmy praktycznie z niczym. Budynki teraz nadają się tylko do rozbiórki. Całkowita powierzchnia zniszczeń to około 120 metrów kwadratowych. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy zaczynali wszystko od zera, bez żadnej pomocy, krok po kroku budując naszą firmę. Teraz musimy stawić czoła olbrzymim kredytom, które zaciągnęliśmy, aby nasza działalność mogła się rozwijać.

W tej chwili nasza przyszłość jest niepewna. Odbudowa budynków i ponowny zakup towarów to ogromne koszty, na które nas nie stać. Towar sprowadzamy z Chin, co oznacza, że musimy zakupić cały kontener – nie możemy sobie pozwolić na zakup mniejszych ilości. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie podnieść się z tej tragedii.

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza kwota, pomoże nam odbudować nasze budynki, zakupić nowy towar i wrócić do normalnego życia. Wasza pomoc to dla nas szansa na odbudowanie naszej przyszłości, na kontynuowanie pracy, która jest naszą pasją i źródłem utrzymania.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia. Razem możemy odbudować to, co straciliśmy, i spojrzeć z nadzieją w przyszłość.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
RENIARZE KU POMOCY
 
120,00 zł
DOROTA PAWLAK
 
1200,00 zł
Joanna Klein
 
60,00 zł
Zobacz więcej
DOROTA PAWLAK
 
1200,00 zł
E i S
 
1000,00 zł
K i Ł
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
DOROTA PAWLAK
Voucher DJ.Jurasik DJ.Maro Daria Maryna
Sylwia Domagalska
Voucher na sesję zdjęciową
Gabriela Szczygieł
Voucher na Bezę Pavlovą 250 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
17 653,00 zł z 240 000,00 zł
Wpłaciło już 128 osób
Udostępniło już 81 osób
Patryk Pajor
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo