Zdjęcie osoby potrzbującej

Na walkę ze Stwardnieniem Rozs

Nazywam się Tomasz Szaniawski i jestem chory na stwardnienie rozsiane. Od 2011 roku moja choroba bardzo postępuje, przez co mam coraz większe problemy z chodzeniem. Aktulanie poruszam się za pomocą kul inwalidzkich, niestyty jest to dla mnie coraz trudniejsze. Jestem w stanie pokonać tylko niewielkie odległości... W tym roku dodatkowo przeszedłem przez zabieg usunięcia woreczka zółciowego, więc teraz muszę stosować się do odpowiedniej diety. Wydatki są duże, a ze względu na mój stan zdrowia nie mogę podjąć się pracy. . Za każdą pomoc będę ogrmonie wdzięczny. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dorota Galińska
około 9 miesięcy temu
5,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 1 rok temu
1,00 zł
Dorota Galińska
około 9 miesięcy temu
5,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 1 rok temu
1,00 zł
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
4,67 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciły już 2 osoby
Udostępniły już 4 osoby
Tomasz Szaniawski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz