Zdjęcie osoby potrzbującej

Kolosalny pożar w Tajęcinie

Nazywam się Monika Rzeszutek i zmuszona przez niesprawiedliwy los wychodzę do ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie dla moich rodziców Bożeny i Eugeniusza Świderek, brata Marcina oraz dziadka Władysława i cioci Urszuli Pasierb, którzy ponieśli ogromne straty w wyniku pożaru. Doszło do niego w dniu 2 sierpnia 2022 roku.

Straż pożarna musiała stanąć przed ogromnym wyzwaniem, ponieważ do ugaszenia były, obiekty takie jak budynek mieszkalny moich rodziców, stodoła i budynek gospodarczy oraz wiaty. Trwały rownież działania obronne przed ogniem domu dziadka i cioci.

Ogień wybuch w stodole i następnie zaczął przenosić się na kolejne budynki. Po stodole i budynku gospodarczym, wiatach oraz całym sprzęcie i pokarmie dla zwierząt zostały już tylko zgliszcza. Na szczęście udało się uratować zwierzęta, które przebywały w budynkach, natomiast straty są ogromne.

Kolejnym ogromnym zmartwieniem jest dosłowny brak dachu nad głową w domu moich rodziców. W ich domu ogień zniszczył dach i znaczną cześć pomieszczeń mieszkalnych. Aby mogli w nim mieszkać i żyć godnie konieczna będzie kosztowna odbudowa. Ogień mimo ogromnych starań strażaków sięgnął rownież do budynku mieszkalnego dziadka i cioci, w którym też pozostawił po sobie ślady.

Moi najbliżsi w tej sytuacji potrzebują wsparcia jak nigdy dotąd, ponieważ straty są naprawdę ogromne. Stracili wszystko na co bardzo ciężko pracowali przez całe życie. Jednak cała nasza rodzina bardzo docenia, że podczas tak potężnego pożaru nikomu z nich nic się nie stało i chociaż jest nam ciężko, to staramy się być silni i wierzyć, że uda się przywrócić to co odebrał żywioł. Za każdą pomoc będziemy bezgranicznie wdzięczni. Dziękujemy już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Izabela
 
20,00 zł
Anonim
 
100,00 zł
Romuald Włodyka
 
20,00 zł
Zobacz więcej
JAN KILIAŃSKI
 
5000,00 zł
Ewelina Kluz
 
2000,00 zł
Sylwia, Michał Bek
 
2000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Grzegorz Pisarczyk
Powodzenia w odbudowie.
Kaśka
Trzymajcie sie ❤️❤️
Kch
Powodzenia
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
44 911,01 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 578 osób
Udostępniło już 409 osób
Monika Rzeszutek
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo