Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Golance Dolnej. Nie mamy ogrzewania i prądu

We wtorek 11 stycznia w godzinach popołudniowych w naszym domu doszło do pożaru, w wyniku którego spłonęła część wspólna budynku. Ogień strawił również kotłownię. To spowodowało, że straciliśmy ogrzewanie. Pożar przyczynił się także do uszkodzenia instalacji elektrycznej, która również spłonęła.

Nikt z nas nie doznał krzywdy fizycznej. Ale ból w sercu wywołał widok zwęglonych i zamoczonych pozostałości. Tak bardzo prosimy o pomoc finansową. Zbiórkę już uruchomiono. Mocno wierzymy, że miłości i dobroci nie zabraknie, a my będziemy mogli wrócić do domu, którego tak bardzo pragniemy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę naszego domu, a w szczególności jego części wspólnej, w której znajdował się piec centralnego ogrzewania.

Dozgonnie dziękujemy tym, którzy zechcą przyłączyć się do zbiórki.

Anna Cisowska

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
10,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
20,00 zł
Zobacz więcej
Tor
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
800,00 zł
Grzegorz Hulewicz
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Danuta Gaworska
Jesteśmy z Wami w tym trudnym doświadczeniu…
Anonimowy Darczyńca
Damy radę
Anonimowy Darczyńca
Joanna Błażeńko
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
7 070,88 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 110 osób
Udostępniło już 15 osób
Magda Mazurkiewicz
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo