Zdjęcie osoby potrzbującej

Ośrodek Rehabilitacyjny "Jerzy dla Jeży" buduje szpital dla jeży

Jako Ośrodek Rehabilitacji ,,Jerzy dla Jeży” uruchomiliśmy zbiórkę, której celem jest zebranie środków na wyposażenie kolejnego pomieszczenia z przeznaczeniem na szpital dla chorych jeży.

Nasza organizacja zajmuję się opieką, pielęgnacją i leczeniem jeży. Do tej pory wszystkie jeże zamieszkiwały w jednym pomieszczeniu co nie do końca im sprzyjało. Teraz nasi nowi pacjenci będą przyjmowani i leczeni w szpitalu, a dopiero po ich zdiagnozowaniu lub wyleczeniu przenoszone będą do pomieszczenia bytowego. Aby nasza organizacja mogła wprowadzić do końca wszystkie plany w życie musimy zakupić klatki oraz podstawowe wyposażenie dla jeży.

Dlatego zwracamy się z prośba o pomoc do wszystkich miłośników jeży, którzy wesprą ten szczytny cel!

Ośrodek Rehabilitacji ,,Jerzy dla Jeży'' 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
URSZULA SADOWSKA
około 6 miesięcy temu
100,00 zł
Marcin Śliwiński
około 11 miesięcy temu
50,00 zł
Bartek czasz
około 12 miesięcy temu
7,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
300,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Aga
07.09.2022
Dziękuję za wszystko, co robicie dla jeży i jeżynek.
Aleksandra Bednarska
25.07.2022
Uważajmy na jeże na drogach!!!
Magda
04.07.2022
Panie Jerzy, jest pan wspaniałym człowiekiem, dziękuję z całego serca za to, co Pan robi dla wszystkich jeżyków. Dużo zdrowia i sił w dalszej pracy ❤️❤️❤️
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
16 455,78 zł z 20 000,00 zł
Wpłaciło już 420 osób
Udostępniło już 30 osób
Ośrodek Rehabilitacji Jerzy "Jerzy dla Jeży"
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz