Zdjęcie osoby potrzbującej

Ogromny pożar w Szałkowie

W dniu 12 listopada 2022 roku w Szałkowie doszło do ogromnego pożaru, z którym walkę stoczyło, aż osiem zastępów straży pożarnej.

Nazywam się Stanisław Gołębiewski i wraz z moją żoną Jadwigą oraz synami Sławomirem, Krzysztofem i Cezarym wychodzimy do ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie po pożarze, w którym nasza rodzina ponosiła olbrzymie dla nas straty.

Do wybuchu ognia doszło w garażu dobudowanym do budynku mieszkalnego. Niestety mimo ogromnych starań straży pożarnej garaż spłonął całkowicie. Częściowo rownież został nadpalony dach domu. Straty są ogromne, ponieważ w garażu było wiele wartościowych rzeczy między innymi samochód, motocykl i rożnego typu sprzęty oraz narzędzia, które są nam niezbędne do prowadzenia gospodarstwa. W garażu była zlokalizowana również kotłownia, w której był piec. On również został strawiony przez ogień co pozbawiło nas ogrzewania w domu.

Ogień odebrał nam dorobek naszego życia. Z tego czemu poświęcaliśmy tak wiele ciężkiej pracy i serca zostały zgliszcza. Chociaż jest nam bardzo trudno, to doceniamy fakt, że nikomu z nas nie stała się krzywda fizyczna i wierzymy, że uda nam się przywrócić to co odebrał nam żywioł. W tak trudnej sytuacji będziemy bezgranicznie wdzięczni za każdą pomoc i już teraz serdecznie za nią dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Kasia
 
50,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Danuta Klonowska
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Jolanta Jabłońska
 
520,00 zł
Adam Trzcinski
 
500,00 zł
Dominik Nowak
 
300,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Pawel Gapski
Dla Rodziny! Paweł z Asią
Zosia
Utulam, wierzę że każdy mały gest jest w stanie pomóc.
Kinga
♥️
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
7 378,38 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 131 osób
Udostępniło już 129 osób
Stanisław Gołębiewski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo