Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Świnicach Warckich

Nazywam się Tomasz Małecki i wychodzę do ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie. W dniu 27 marca 2023 roku w moim rodzinnym domu doszło do pożaru, który wyrządził ogromne zniszczenia w budynku. Dom jest zamieszkały przez mojego tatę Stefana, który niestety podczas wybuchu ognia doznał oparzeń ciała. Obecnie przebywa w szpitalu, ale całe szczęście jego stan jest stabilny. Aby tata mógł wrócić do swojego domu i poprowadzić w nim godny byt koniecznością będzie wykonanie kapitalnego remontu pomieszczeń mieszkalnych. Niestety koszta jakie będą się z tym wiązały są bardzo wysokie, dlatego nawet najmniejsza pomoc będzie miała bardzo duże znacznie. Każdemu kto zechce otworzyć swoje serce i okazać życzliwość dziękujemy już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Robert Rosiak
 
20,00 zł
Robert Rosiak
 
20,00 zł
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
74,80 zł z 70 000,00 zł
Wpłaciły już 4 osoby
Udostępniło już 16 osób
Tomasz Małecki
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo