Na ratunek bezdomnym kotom

Jako organizacja ratujemy bezdomne zwierzaki i pomagamy im. W większosci są to głównie koty, te wolnożyjące, bezdomne, dzikie. Codziennie  grupą wolontariuszy dokarmiamy je dwa razy dziennie, stawiamy ciepłe domki, aby w mroźne zimowe dni, chłodne i deszczowe w pozostałe pory roku mogły się bezpiecznie schronić. Chore leczymy i kiedy zaistnieje potrzeba sterylizujemy i kastrujemy.

Te, ktore daj sie oswoić zabieramy do domu i szukamy stłych, kochajacych domów.

Jako organizacja możemy ratowac te biedne zwierzaki i pomagać im dzięki Waszemu Kochani wsparciu czyli darowiznom podarowanym na ten cel. W ubiegłm roku udało się z podarowanych przez Was środków wysterylizować i wykastrować 10 zwierzaków ( psy, koty). Dziekujemy z całego serca za każdą podarowaną złotówkę na ten cel.

Na tą chwilę na sterylizację czekają kolejne kotki, nie możemy z tym zwlekać, bowiem za chwilę moze się okazać, że będzie na wszystko za późno. Dlatego już dzisiaj pukamy do Waszych serdszek z prośbą o pomoc.

Współpracujemy z kilkoma Gabinetami Weterynarii , nie chcąc mnożyć kosztów nie jeżdzimy z chorymi zwierzakami  do oddalonych od miejsca bytowania zwierzaków dalekich  lecznic, lecz leczymy je w najbliższych, I tak są to Lecznice w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Cieżkowicach, Żabnie.

Kochani, idzie wiosna. Nie wiadomo co nam przyniesie, jakie niespodzianki. Jednak, jeżeli uda nam się wysterylizować kolejne kocie biedy, będziemy pewni, że tyh chorych, biednych maluchow, które rodzą się gdzieś po śmietnikach, w opuszczonych zimnych piwnicach na pewno będzie zdecydowanie mniej i zdecydowanie mniej kocich cierpień.

Bardzo prosimy o POMOC! Razem możemy nieść dobro większej ilości bezdomnych zwierzaków.

Dziękujemy z całego serca i pozdrawamy serdecznie.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Magdalena Tabisz
 
50,00 zł
Michał M.
 
20,00 zł
Beti
 
5,00 zł
Zobacz więcej
Paulina C.
 
60,00 zł
Magdalena Tabisz
 
50,00 zł
Kurczak
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
TOP CEL
277,94 zł z 5 500,00 zł
Wpłaciło już 20 osób
Udostępniło już 19 osób
Stowarzyszenie Asper
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo