Zdjęcie osoby potrzbującej

Pozar domu w Sobolowie

Nazywam się Elżbieta Kołodziej i apeluję o wsparcie do osób o złotych sercach dla mojego sąsiada Stefana Dudka, który wskutek pożaru stracił dach nad głową.

Ostatnie miesiące bieżącego roku były dla Stefana bardzo trudne, ponieważ stracił on dwóch braci, z którymi mieszkał. A 5 grudnia bezlitosny los zadał mężczyźnie kolejny cios. Płomienie ognia objęły jego dom w Sobolowie (gmina Łapanów), kiedy ten był w pracy. Po powrocie do miejsca zamieszkania okazało się, że właściwie nie ma do czego wracać… Aby budynek nadawał się do użytku koniecznością będzie częściowe położenie nowego pokrycia dachowego oraz remont pomieszczeń mieszkalnych. Straty są bardzo duże, a koszta związane z ich pokryciem zdecydowanie przekraczają możliwości finansowe mężczyzny. Dlatego Stefan potrzebuje naszego wsparcia.

Połączmy nasze siły i pomóżmy zgromadzić środki, które umożliwią meżczyźnie powrót do domu! Otwórzymy nasze serca i podarujmy mu odrobine magii w tym przedświątecznym czasie...

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Stanisław W
 
30,00 zł
Jurek
 
50,00 zł
Zobacz więcej
Danuta Makuch
 
1000,00 zł
Tomasz Fortuna
 
1000,00 zł
Pjoter Mazan 🤝
 
502,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Andrzej Machowski
Stefanie, nie daj się, wszystkiego dobrego
Sebastian Korta
Jestesmy z Wami. Jola K.
Leszek Kmiecik
Pomagam
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
32 436,90 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 421 osób
Udostępniły już 244 osoby
Stefan Dudek
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo