Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Słomkowie Mokrym

Dzień 22 stycznia 2023 roku okazał się być tragicznym dniem dla naszej rodziny. W niedzielne przedpołudnie w naszym domu doszło do pożaru, który odebrał nam dach nad głową, a co najgorsze jednego z członków rodziny, mojego tatę Jana.

Nazywam się Justyna Kostrzewa i zmuszona przez los wychodzę do ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie. W domu, który stanął w płomieniach mieszkałam z trójką moich dzieci, bratem Waldemarem oraz tatą Janem. Niestety tata chcąc ratować nasz dobytek przed żywiołem, stracił swoje życie. Mimo strat materialnych jakie ponieśliśmy największe cierpienie i pustkę odczuliśmy tracąc tatę. Chociaż jest nam trudno to wiemy, że musimy być silni.

Teraz naszym największym pragnieniem jest odbudowa domu, by móc do niego wrócić i prowadzić w nim godny byt. Niestety odbudowa miejsca, w którym mieszkaliśmy od lat, przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę. Jesteśmy pełni nadziei, że znajdą się osoby, które dokładając swoją cegiełkę przyczynią się do ogromnej pomocy dla naszej rodziny. Dom wymaga położenia nowego pokrycia dachowego oraz kapitalnego remontu pomieszczeń mieszkalnych. Wiemy, że naprawa zniszczeń będzie dużym wyzwaniem, ale wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę temu sprostać. Za pomoc dziękujemy już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 8 miesięcy temu
1,00 zł
M.P.
około 9 miesięcy temu
60,00 zł
Anna Gertner
około 10 miesięcy temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Karol pawlak
około 10 miesięcy temu
300,00 zł
Jaszczurki
około 10 miesięcy temu
200,00 zł
Ewa wełna
około 10 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Zając Paulina
11.02.2023
💞❣️
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
3 938,80 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 61 osób
Udostępniło już 112 osób
Justyna Kostrzewa
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz