Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Siedlcu. Trwa zbiórka na odbudowę

Kochani, pomóżcie nam. Doświadczyliśmy niewyobrażalnej tragedii. Nie mamy stałego miejsca zamieszkania, odkąd wnętrze naszego domu spłonęło z powodu pożaru, który wywołała nieznana przyczyna. Akcja ratownicza sprawiła, że fizycznie nie ucierpieliśmy. Ale po naszym dawnym życiu pozostało niewiele. Nasz dom wymaga zaangażowania znacznych środków, aby można było go przywrócić do stanu sprzed pożaru. Zwęglone rzeczy w pokoju, który ucierpiał najbardziej. Odparzony tynk i surowe ściany. W kuchni większość wyposażenia nie nadaje się do ponownego użytku. W wyniku oddziaływania bardzo wysokiej temperatury część sprzętu stopiła się. Meble okopcone, ściany odymione i pustka w sercach. Spalona instalacja elektryczna i stopione okna. Nie mieliśmy odłożonych środków, które teraz mogłyby nam pomóc w odbudowie domu. Wszystko to co na bieżąco zarabiamy przeznaczamy na życie dla nas i naszych rodziców.

Pozostało nam prosić Was o choćby drobne wsparcie. Wszystkie środki zebrane w uruchomionej zbiórce zostaną przeznaczone na sfinansowanie kosztów odbudowy domu. Będziemy dozgonnie wdzięczni za okazane wsparcie.

Elżbieta Weil

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 7 miesięcy temu
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 9 miesięcy temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 10 miesięcy temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 9 miesięcy temu
1000,00 zł
Marek
około 10 miesięcy temu
310,09 zł
Anonimowy Darczyńca
około 10 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
24.01.2022
Powodzenia!
Anonimowy Darczyńca
22.01.2022
Powodzenia!
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
5 343,01 zł z 150 000,00 zł
Wpłaciło już 98 osób
Udostępniło już 17 osób
Elżbieta Weil
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz