Zdjęcie osoby potrzbującej

Prosimy o pomoc po wybuchu w naszym mieszkaniu -Sępólno Krajeńskie!

W dniu 2 marca 2022 roku w mieszkaniu moim i mojego męża doszło do rozszczelnienie instalacji gazowej.Wskutek tego zdarzenia doszło do wybuchu. Jedna ze ścian zawaliła się. Na szczęście nie doznaliśmy strat fizycznych, ale materialne są bardzo duże... W tej sytuacji stworzyliśmy zbiórkę wierząc, że dobrzy ludzie wesprą nas finansowo i będziemy w stanie odnaleźć się w tej trudnej sytuacji.

Wiesława Zachwieja wraz z mężem 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy Darczyńca
około 12 miesięcy temu
20,00 zł
Bartk
około 1 rok temu
500,00 zł
Halina i Witek
około 1 rok temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Spicowie
około 1 rok temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Bartk
26.03.2022
Damy radę
Natalia
12.03.2022
Przytulam mocno
Anonimowy Darczyńca
10.03.2022
Powodzenia
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
15 871,07 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 177 osób
Udostępniły już 24 osoby
Wiesława Zachwieja
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz