Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar Sarnów

W dniu 27 grudnia 2023 roku w Sarnowie (gmina Tuszów Narodowy) doszło do pożaru, który odebrał naszej czteroosobowej rodzinie cały dobytek oraz psiego przyjaciela.

Korzystając z wolnego poświątecznego czasu wraz z żoną, dziewięcioletnią córką Hanią i pięcioletnim synem Szymonem udaliśmy się na basen. Spędzaliśmy miło czas w wodzie zupełnie nieświadomi, że nasz dom płonie i nie będziemy mieli do czego wracać…

Okres świąteczno-noworoczny dla większości z nas jest wyjątkowy. Jednak naszej rodzinie najprawdopodniej przez długi czas będzie się on kojarzył z poczuciem straty materialnej i psychicznej… Chociaż mamy świadomość, że powrót do naszego życia sprzed wybuchu ognia w naszym domu będzie długim i trudnym okresem, to jest to nasze największe marzenie. Zrobimy wszystko, co będzie w naszej mocy, by osiągnąć cel. A każda pomoc będzie dla nas ogromnym wsparciem, dlatego już teraz dziękujemy osobom, które zechcą otworzyć na nas swoje serca. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne "Szczęśliwe dziecko"
 
5702,00 zł
Paulina Reichel
 
100,00 zł
Beata
 
20,00 zł
Zobacz więcej
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu
 
9000,00 zł
Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne "Szczęśliwe dziecko"
 
5702,00 zł
Wiesia i Mirek Mazur
 
3500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Monika
Na nową Kaczusię <3
Niepubliczne integracyjne przedszkole św Józefa w Mielcu
Niepubliczne integracyjne przedszkole św Józefa w Mielcu
Martyna
Kawa dla Marzenki
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
56 370,00 zł z 300 000,00 zł
Wpłaciło już 388 osób
Udostępniły już 264 osoby
Adrian Mazur
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo