Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar Samoklęski

W dniu 3 stycznia 2024 roku w Samoklęskach (gmina Kamionka) doszło do pożaru domu, w którym mieszkam wraz z moim 64- letnim tatą Henrykiem.

Kiedy nasz dom został objęty przez płomienie ognia przebywałam w nim tylko ja, ponieważ mój tata, który jest osobą chorą na Parkinsona trafił do szpitala kilka dni wcześniej. Moje życie i zdrowie udało się uratować dzięki dobrym ludziom, którzy mnie ewakuowali. Niestety nasz dom został kompletnie zniszczony, a ja ze schorowanym tatą i naszymi zwierzakami zostaliśmy pozbawieni miejsca do życia...

Sytuacja, w której postawił nas los jest kryzysowa. Dlatego każde wsparcie będzie miało dla nas ogromne znaczenie. Osobom, które zechcą otworzyć na nas swoje serca będziemy bezgranicznie wdzięczni. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
MKS "Lubartów"
 
730,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Daniel Zadurski
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Parafianie z Kamionki
 
8385,46 zł
MKS "Lubartów"
 
730,00 zł
Ochotnicza Straż Pożarna w Samoklęskach
 
600,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Marzena Foltyn
Niech Wam Bóg błogosławi.
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
11 955,46 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciły już 94 osoby
Udostępniły już 124 osoby
Ewelina Koziej
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo