Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu Równe. Uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy

Drugi tydzień nowego roku okazał się dla nas potworny. Utrata domu, poszukiwanie miejsca noclegu i misterne tworzenie na nowo warunków życia, które znaliśmy. Tamtego dnia patrzyliśmy przerażeni na to co się dzieje. W godzinach wieczornych wybuchł w naszym domu pożar. W kilka minut ogarnął cały budynek. Straż pożarna nie była w stanie ugasić ognia na tyle szybko, aby można było cokolwiek uratować. Płaczemy, patrząc na to co pozostało po dawnym miejscu. Błagamy o pomoc. Nie jesteśmy w stanie odbudować domu własnymi siłami. Nie mamy wystarczających środków. Uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy.  Za każdy wpłacony grosz z czystym sercem pięknie dziękujemy.  

Adrian i Ewa Ostrowscy z dziećmi

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Kasia
około 5 miesięcy temu
20,00 zł
Cristina i Emanuele
około 1 rok temu
678,00 zł
Ola
około 1 rok temu
200,00 zł
Zobacz więcej
OSP GŁOWIENKA
około 1 rok temu
1500,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Gołębie
około 1 rok temu
740,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Emeryt52
04.02.2022
Emeryci i renciści połączymy się i pomóżmy pogorzelcom. Niech każdy wpłaci tyle ile może, „ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka”
Anonimowy Darczyńca
27.01.2022
Powodzenia ????
Anonimowy Darczyńca
23.01.2022
Jeszcze będzie z górki.. jeszcze zaświeci słońce i przegoni ciemne chmury.. będzie dobrze. Trzymamy kciuki.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
32 211,02 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 598 osób
Udostępniły już 42 osoby
Agnieszka Niziołek
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz