Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Rosiejowie

W nocy z 14 na 15 września 2023 roku w miejscowości Rosiejów (gmina Skalbmierz) doszło do pożaru naszego rodzinnego domu. Chociaż w porę udało nam się ewakuować z budynku i nikomu nie stała się żadna krzywda fizyczna, to straty materialne, jakie ponosiła nasza rodzina są bardzo duże. Wstępnie oszacowane zostały na 150 tysięcy.

Do wybuch ognia doszło najprawdopodobniej poprzez zwarcie instalacji elektrycznej w jednym z pokoi. Jednak ogień przemieszczał się w szybkami tempie i chociaż walkę z nim stoczyło, aż 6 zastępów straży pożarnej, to zniszczył on całe zamieszkałe przez nas piętro. Budynek aktualnie wymaga kapitalnego remontu, zakupy nowego wyposażenia oraz ubrań. Koniecznością jest rownież założenie nowej instalacji elektrycznej.

To wszystko wiązało się będzie z wysokimi kosztami. Abyśmy mogli wrócić do życia sprzed tej nieszczęsnej nocy potrzebne będzie nam wsparcie osób dobrej woli. Dlatego nasza pięcioosobowa rodzina zdecydowała się utworzyć zbiórkę i wyjść do Was z prośbą o podanie nam pomocnej dłoni w tak trudnym dla nas czasie. Za każdą pomoc dziękujemy już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Michal
 
150,00 zł
Michal
 
120,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Zobacz więcej
Oskar Niezabitowski
 
9999,00 zł
A.J. Gaweł
 
1000,00 zł
ZPH FREZWID sp.j.
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Angela Madzia
💪💪💪💪niech moc będzie z Wami
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
23 402,45 zł z 75 000,00 zł
Wpłaciło już 96 osób
Udostępniło już 65 osób
Izabela Bączek
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo