Zdjęcie osoby potrzbującej

Remont dla rodziny

Drodzy Przyjaciele!

Przeżyliśmy ostatnio niesamowicie trudny okres, gdy nasz dom, pełen naszych wspomnień i ciepła, został dotknięty przez ogień. Pożar, który wybuchł w sąsiednim budynku, nie tylko zabrał nam dach nad głową, ale także mocno uszkodził nasze życie.

Chciałabym podzielić się z Wami szczegółami tego, z czym musimy się teraz zmierzyć. Instalacja elektryczna, sufity, podłogi, meble, a nawet dach oraz szczyt budynku zostały poważnie uszkodzone. Sytuacja ta sprawia, że codzienne życie stało się dla nas trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie w odbudowie naszego domu i naszego życia. Każda forma pomocy, którą moglibyście nam zaoferować, byłaby dla nas niezwykle cenna. Chcemy znowu poczuć się bezpiecznie i stabilnie w naszym otoczeniu.

Wasza życzliwość i wsparcie oznaczają dla nas więcej, niż można wyrazić słowami. Razem, jako społeczność, możemy stawić czoła tym trudnościom i zbudować naszą przyszłość od nowa.

Z całego serca dziękujemy Wam za każde wykazane współczucie i okazane wsparcie.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Społeczność Szkoły Podstawowej w Pieczyskach
 
1000,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Sylwester Zwierzyński
 
150,00 zł
Zobacz więcej
Społeczność Szkoły Podstawowej w Pieczyskach
 
1000,00 zł
PNNMP
 
500,00 zł
Monika J.
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
3 698,00 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 30 osób
Udostępniło już 46 osób
Oliwia Wardzińska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo