Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w miejscowości Rataje

W Ratajach (gmina Pyzdry) wieczorem 22 listopada 2023 roku w domu naszej trzyosobowej rodziny doszło do pożaru, który najprawdopodniej powstał w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej.

Walkę z żywiołem stoczyło, aż osiem zastępów straży pożarnej. Kiedy pojawili się na miejscu zastali rozwinięty pożar kotłowni naszego domu. Całe szczęście ogień nie rozprzestrzenił się w dużej mierze na część mieszkalną budynku, jednak straty są dla nas bardzo duże. Abyśmy mogli prowadzić godny byt w naszym domu koniecznością będzie wymiana pieca grzewczego, instalacji elektrycznej oraz kapitalny remont kotłowni. Wraz z mężem Zbyszkiem spłacamy kredyt zaciągnięty na dom i niestety nie posiadamy wystarczających środków, by poradzić sobie samodzielnie z wyzwaniem, które na nas spadło. Dlatego wychodzimy z prośbą o wsparcie do osób obdarowanych dobrym sercem. 

Bardzo zależy nam na naprawie szkód wyrządzonych przez pożar, a zważywszy na porę roku czas jest dla nas bardzo istotny. Pragniemy spędzić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia w ciepłym i bezpiecznym domu. Nawet najmniejsze wsparcie w ogromnym stopniu nas do tego przybliży. Osobom, które zechcą podać nam pomocną dłoń dziękujemy już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Monika
 
50,00 zł
JGiB Góreccy
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Czesława ,Tomasz ,Jakub
 
3000,00 zł
Krzsiek
 
2000,00 zł
Roman
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Katarzyna Kubiaczyk
Od Eryka i Amelki
Katarzyna Hyziewicz
Od Kacpra I rodziców
Katarzyna zaremba
Dla rodziny pokrzywdzonej przez los
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
12 432,52 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciło już 97 osób
Udostępniło już 139 osób
Magdalena Habicht
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo