Zdjęcie osoby potrzbującej

Odbudowa stajni po pożarze w Podrzeczu

Stowarzyszenie Ranczo Rubin wychodzi do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie dla członka Naszego Stowarzyszenia Krzysztofa Szczepaniaka.

Krzysztof jest hodowcą i ogromnym miłośnikiem koni. Od kilkunastu lat z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się końmi oraz bierze udział w zawodach w powożeniu zaprzęgami konnymi. Ma pod swoją opieką stado 70 koni. Udział w zawodach oraz hodowla koni to jego życiowa pasja, dzieki której spełnia się i odnosi duże sukcesy.

Niestety w dniu 29 czerwca 2023 roku w stajni, w której znajdowało się 31  koni doszło
do pożaru. Całe szczęście wszystkie zwierzęta udało się bezpiecznie ewakuować. Ale zniszczenia wyrządzone przez ogień są olbrzymie.

Konie straciły dach nad głową. Teraz głównym celem, jeśli będzie to możliwe, jest jak najszybsza odbudowa stajni bądź, stworzenie nowego budynku, w którym będą miały godny byt. Jednak będzie to wiązało się z ogromnymi kosztami.

Nasze Stowarzyszenie pragnie wesprzeć Krzysztofa. Zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z nadzieją, że znajdą się osoby, które zechcą wspomóc ten szczytny cel, jakim jest pomoc zwierzętom uratowanym przed bezlitosnym żywiołem.

Krzysztof jest wspaniałym człowiekim, który zawsze robi wszystko, by zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki. Wiemy, że tym razem będzie tak samo, lecz teraz koniecznością będzie podanie mu pomocnej dłoni. W tak trudnej sytuacji nawet najmniejsze wsparcie będzie wiele znaczyło. 

Za okazaną życzliwość dziękujemy już teraz! 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Kasia Konnek
 
100,00 zł
Karolina Dulęba-Góra
 
200,00 zł
Joanna i Karol Nowaccy
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
PATRYCJA HARTWIG-WOJTACHA
 
5000,00 zł
PATRYCJA HARTWIG-WOJTACHA
 
5000,00 zł
Uczestnicy XIX Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz w Powożeniu 2023
 
4000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anna Dudkowiak
Zbiórka kościelna Parafii św. Małgorzaty
Uczestnicy XIX Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz w Powożeniu 2023
💪💪💪 Uczestnicy XIX Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz w Powożeniu 2023
Małgorzata i Krzysztof Wiśniewscy
Jesteśmy z Wami całym sercem
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
71 759,14 zł z 200 000,00 zł
Wpłaciło już 260 osób
Udostępniło już 419 osób
Ranczo Rubin
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo