Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Radomicach

W Radomicach w gminie Morawica, we wtorkowe popołudnie 14 maja, doszło do pożaru domu moich dwóch braci i ich rodzin. Piętro domu zajmowane było przez mojego brata Leszka, jego żonę Mariolę i czwórkę ich uczęszczających do szkoły dzieci. Na parterze mieszkał drugi brat, Sławomir, z żoną Beatą oraz trójką ich małoletnich dzieci. Cała nasza rodzina zawsze starała się radzić sobie z trudnościami samodzielnie, nie obciążając przy tym nikogo, jednak wybuch ognia w domu naszych najbliższych jest dla nas bardzo trudnym doświadczeniem. Pragniemy pomóc im całym sercem i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ich wspierać, jednak straty, jakie wyrządził żywioł, są ogromne i przekraczają nasze możliwości finansowe.

Każda dodatkowa pomoc będzie na wagę złota. Jeśli znajdą się osoby, które zechcą pomóc odbudować ich życie, będziemy wdzięczni z całego serca. Budynek wymaga położenia nowego pokrycia dachowego, kapitalnego remontu oraz zakupu niezbędnego wyposażenia. Potrzeb jest wiele, jednak doceniamy fakt, że nasza rodzina nadal jest w komplecie i nikt nie ucierpiał na zdrowiu. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się pomóc odzyskać im spokój i bezpieczeństwo, a także powrócić do codzienności.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Kamil Chyc
 
60,00 zł
Dorota Błaszczyk
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Dorota Pietrus - Nowak
 
1000,00 zł
Rodzina Janaszek
 
500,00 zł
Stanisław i Mateusz Skrzypek
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
K. Wójcik
A.Wójcik
A. Wójcij
A.Wójcik
Renia G.
❤️
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
17 271,00 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciły już 184 osoby
Udostępniło już 285 osób
Justyna Zawadzka
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo