Zdjęcie osoby potrzbującej

Dramatyczny pożar w Radlinie

Drodzy Państwo,

Nazywam się Agnieszka Maj i wychodzę do ludzi obdarowanych dobrym sercem z ogromną prośbą o wsparcie dla naszej rodziny, którą dotknęła straszna tragedia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

W domu, w którym mieszkałam ze swoim narzeczonym Łukaszem oraz jego rodzicami Urszulą i Szymonem doszło to tragicznego w skutkach pożaru. Noc 18 grudnia 2022 roku pozostanie w naszej pamięci już na zawsze. Dokładnie tej nocy ogień odebrał nam dach nad głową i wszystko co posiadaliśmy.

Jednak najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że mojemu narzeczonemu oraz jego rodzicom nie udało się uchronić tego co najważniejsze, czyli swojego zdrowia. Cała trójka doznała ogromnych oparzeń dróg oddechowych. Łukasz obecnie przebywa w szpitalu, całe szczęście jest przytomny, ale wymaga leczenia. Jego tata Szymon przebywa w szpitalu w śpiączce farmakologicznej, w dniu 20 grudnia ma zostać z niej wybudzony. Niestety w najgorszym stanie jest Urszula, mama Łukasza. Obecnie trwa walka o jej życie.

Pożar zniszczył spokojne życie naszej rodziny w kilka godzin. Sytuacja jest dla nas wyjątkowo trudna. Większość osób w tym magicznym przedświątecznym czasie cieszy się z nadchodzących Świąt, natomiast my zastanawiamy się jak dalej będzie wyglądało nasze życie. Czy wskutek pożaru nie stracimy żadnego z członków rodziny, czy Urszula wygra tą trudną walkę o swoje życie i zdrowie, gdzie i w jaki sposób stworzymy sobie nowe miejsce do godnego życia… pytań i trudności jest wiele.

Tracąc dobytek życia traci się wszelkie nadzieję, ale ona zostały nam podarowane poprzez ogromne wsparcie dobrych ludzi. Za pomoc jaką już otrzymaliśmy jesteśmy ogromnie wdzięczni. To dzięki Wam pojawiła się wiara i siła, że wszystko się ułoży.

Jednak powrót do życia sprzed koszmarnej nocy będzie długim i kosztownym procesem. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę. Całym sercem wierzymy, że znajdą się osoby, które podadzą nam pomocną dłoń. Nie pozostało nam nic, więc każda Wasza pomoc będzie dla nas na wagę złota. Całym serem dziękujemy za wszystko już w tej chwili!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
około 1 miesiąc temu
1,00 zł
Irek Ptaszyński
około 9 miesięcy temu
200,00 zł
Joanna
około 10 miesięcy temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Władysława Krawczyk
około 12 miesięcy temu
1500,00 zł
Robert Szindler
około 12 miesięcy temu
1000,00 zł
Ania i Dawid Tkocz
około 12 miesięcy temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Sławomir Krause
18.01.2023
Za bazarek.
Dorota Szołtysek
17.01.2023
Bazarek sandałki
Katarzyna Mi
16.01.2023
Opłata za fanty z bazarku
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
17 505,94 zł z 200 000,00 zł
Wpłaciły już 272 osoby
Udostępniło już 195 osób
Agnieszka Maj
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz