Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Rączynie

Nazywam się Adrian Niemiec i wraz z moją żoną Magdaleną wychodzimy do Was z prośbą o podanie pomocnej dłoni naszej rodzinie, którą los postawił w trudnej sytuacji życiowej. W naszym domu doszło do pożaru, który spowodował ogromne zniszczenia w budynku.

W ciągu krótkiej chwili żywioł pozbawił nas dachu nad głową, wywracając nasze życie do góry nogami. Abyśmy mogli wrócić do naszego domu i prowadzić w nim godny byt koniecznością będzie położenie nowego pokrycia dachowego, kapitalny remont pomieszczeń mieszkalnych oraz zakup wielu sprzętów użytku codziennego. To wszystko będzie wiązało się z wysokimi kosztami, które przekraczają nasze możliwości finansowe.

Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z nadzieją, że znajdą się osoby, które zechcą wesprzeć nas w udźwignięciu ciężaru życia, który niespodziewanie spadł na naszą rodzinę. Nawet najmniejsza pomoc będzie miała dla nas olbrzymie znaczenie. Naszym największym pragnieniem jest zapewnić bezpieczeństwo i spokój naszym dzieciom, ośmioletniemu Erykowi, trzyletniej Blance i rocznej Oliwii. Za każde wsparcie tego pragnienia dziękujemy już teraz!

W sprawie udzielenia pomocy naszej rodzinie prosimy o kontakt z Panem Adamem Lewandowskim pod numerem tel. 789472528 lub e-mailowo [email protected]

Aktualizacje
Magdalena Niemiec
08.06.2023
Aktualnie wygladajacy dom
Zdjęcie aktualizacji
Zobacz więcej
Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
około 2 miesiące temu
1,00 zł
Anna Tworko
około 4 miesiące temu
30,00 zł
Jan S.
około 4 miesiące temu
30,00 zł
Zobacz więcej
AC
około 7 miesięcy temu
500,00 zł
Józef Sieczkowski
około 5 miesięcy temu
200,00 zł
Grzegorz Pondo
około 6 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Edward Pawłucki
20.03.2023
Powodzenia
Elżbieta
15.03.2023
Powodzenia
JÓZEF DZIOPAK
09.03.2023
Mogę wspomóc w inny sposób - w odzież dla Rodziny i sprzęt domowy. Proszę podać numer telefonu do kontaktu.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
13 037,50 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciło już 180 osób
Udostępniły już 164 osoby
Magdalena Niemiec
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz