Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Puszczykowie

W nocy z 21 na 22 czerwca 2023 roku na dachu domu naszej dziewięcioosobowej rodziny pojawił się ogień. Całe szczęście zaalarmowani o pożarze przez sąsiadów zdążyliśmy na czas opuścić płonący budynek. Ale straty materialne jakie wyrządził nam ogień są ogromne.

Koniecznością będzie położenie nowego pokrycia dachowego oraz kapitalny remont piętra zamieszkałego przeze mnie, mojego męża Jacka oraz dwudziestoletniej córki Karoliny i dwunastoletniej córki Zosi. Część wyposażenia naszego domu rownież uległa zniszczeniom, dlatego koniecznością będzie zakup wielu przedmiotów użytku codziennego.

Parter domu zamieszkały przez moją mamę Halinę oraz siostrę Natalię i jej szesnastoletnią córkę Oliwię, czteroletnią córkę Lilianę i dwuletniego syna Stasia rownież wymaga remontu. Pomieszczenia mieszkalne na parterze domu zostały zalane w dużym stopniu podczas gaszenia pożaru.

Los w ostatnim czasie nie rozpieszcza naszej rodziny. Nasza ukochana mama i babcia Halina choruje na nowotwór złośliwy. Kilka dni temu zaczęła chemioterpię. Staramy się razem z nią toczyć walkę o jej życie i zdrowie, wspierać ją… Niestety ten złośliwi los postanowił nam to utrudnić zrzucając na nas kolejne nieszczęście i odebrać nam dach nad głową.

Sytuacja w jakiej zostaliśmy postawieni jest dla nas wszystkich bardzo trudna, ale wiemy, że musimy być silni. Pragniemy odbudować zniszczenia wyrządzone przez żywioł i móc prowadzić godny byt w naszym domu. Dla nas samych będzie to bardzo trudnym do zrealizowana celem. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę i wyjść z prośbą o wsparcie do osób o złotych sercach. Jeśli znajdą się osoby, które zechcą przyczynić się do spełnienia naszego marzenia o powrocie do życia sprzed pożaru będziemy ogromnie wdzięczni.

Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
2074,38 zł
A Ł
 
200,00 zł
Aneta Halberda
 
100,00 zł
Zobacz więcej
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
2074,38 zł
Jakub Janaszek
 
2050,00 zł
Maria,B,B,A Grendel
 
1700,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Jakub Janaszek
Pomoc od klubu BADMINTONA PTS PUSZCZYKOWO
Grażyna Rybarczyk
pomagam
Kacper Nowaczyk
Z fartem 🫡
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
31 905,33 zł z 80 000,00 zł
Wpłaciło już 271 osób
Udostępniło już 218 osób
Julita Duda
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo