Zdjęcie osoby potrzbującej

Odbudowa domu po pożarze

Pożar zmienił życie naszej rodziny w koszmar okalany płomieniami i dymem z płonącego piętra, poddasza i dachu.

Dlatego zdecydowaliśmy się wyjść z apelem o podanie nam pomocnej dłoni do osób obdarowanych dobrym sercem! 

Młodszy syn poszedł do swojego pokoju, który znajduję się na piętrze w celu podładowania telefonu, w którym prawdopodobnie wybuchła bateria, co było przyczyną pożaru. Na dole we wspólnej części domu przebywali wszyscy domownicy. Synowa Kinga usłyszała symptomatyczne "strzały" co nas zaniepokoiło. Moja żona wyszła na korytarz, zobaczyła dym i płomienie w górnej kondygnacji domu. Pobiegłem na górę, aby ugasić pożar, lecz było już za późno…

Piętro naszego domu jest dedykowane naszym kochanym dzieciom. Córka Natalia, syn Wojtek i starszy syn Kamil z żoną Kingą mieli tam swoje miejsce do życia. Na piętrze znajdowały się 4 pokoje, korytarz i łazienka. Pokój, w którym wybuchł pożar jest całkowicie zniszczony wraz z poszyciem dachowym. Reszta czyli 3 pokoje, łazienka i korytarz nie nadają się do użytku ze względu na przedostanie się tam płomieni, które zrobiły swoje. Całe piętro nadaje się do kapitalnego remontu.

Tworzymy jedną i kochającą się rodzinę. I właśnie jako rodzina prosimy wszystkich o pomoc w odbudowie naszego domu. Szacunkowy koszt odbudowy do stanu sprzed pożaru przekracza 200 000 tys. Złotych.

Nasza rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, ale mimo wszystko doceniamy fakt, że mamy siebie i to dodaje nam sił do działania. Dlatego też zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórke z wiarą, że uda nam się odudować miejsce, które jest naszym miejscem na ziemi. Jesteśmy również pełni nadziei, że dobra na świecie jest jeszcze ogrom i znajdą się osoby, które zechcą wspomóc naszą rodzine w tym trudnym dla nas czasie.

Każda pomoc będzie dla nas bezcenna i z góry za nią bardzo dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Izabela
 
20,00 zł
Kamil kozik
 
13,00 zł
Kasia
 
20,00 zł
Zobacz więcej
Zespół Szkół im prof Romana Gostkowskiego w Łazach
 
1194,46 zł
Łukasz Osikowicz
 
1000,00 zł
Dorota, Fabian
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Józefa Golińska
Współczuję bardzo, życzę wytrwania w nadziei na szybko uzbieraną kwotę na pomoc . ❤️
Wiesław Miłkowski
Wierzę , że szybko odbudujecie dom. Powodzenia.
Jan filipek
Życzę siły i zdrowia
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
34 522,86 zł z 200 000,00 zł
Wpłaciło już 559 osób
Udostępniły już 543 osoby
Mariusz Przybylski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo