Zdjęcie osoby potrzbującej

Stowarzyszenie Uszy do Góry potrzebuje wsparcia finansowego w przeprowadzce

Nasze Stowarzyszenie na rzecz zwierząt uszy do góry wychodzi do wszystkich ludzi, którzy tak jak my kochają zwierzaki z ogromną prośbą o wsparcie finansowe w naszej przeprowadzce.

Pod naszą opieką jest w tej chwili osiemnaścioro psiaków. Zajmujemy się pomocą dla bezdomnych zwierząt, leczymy je, szczepimy, czipujemy i robimy wszystko by potem znaleźć im prawdziwy dom. W ciągu roku przeprowadzamy około stu adopcji. W ostatnim czasie pod nasza opiekę trafiły ciężko chore psy na padaczkę, nowotwór i szczeniaki z babeszjozą. Na ich leczenie przeznaczyliśmy większość naszego budżetu. Do tej pory cały nasz dobytek to kojce dla psiaków, dwa kontenery gdzie przechowujemy karmy i przygotowujemy posiłki oraz blaszany garaż, w którym znajduje się potrzebny sprzęt. Teraz pojawił się kolejny problem jakim jest brak możliwości przedłużenia umowy użyczenia obecnego terenu, dlatego musimy się przeprowadzić.

W nowej lokalizacji będziemy mieć udostępniony budynek, w którym będziemy mogli przechowywać zapasy jedzenie dla psiaków co jest dla nas ogromnym plusem. Niestety nasza przeprowadzka będzie dość kosztowna, ponieważ musimy zamówić kontenery na śmieci, aby uporządkować obecnie przez nas zajmowany teren, ale rownież nasze przyszłe miejsce pobytu. Wymagany jest zakup słupków i siatki do ogrodzenia większego terenu, aby psiaki miały więcej miejsca do biegania. Nasze stowarzyszenie musi rownież dokonać zakupy metalowych regałów i licznych szczelnych pojemników, aby zabezpieczyć karmę przed gryzoniami. Musimy wykonać rownież przyłącza wodno kanalizacyjnego i prądu.

Wydatków jest wiele, lecz my wiemy jedno, że dobro zwierząt jest dla nas najważniejsze i zrobimy wszystko by im pomóc. Dlatego zwracamy się do Was, każdy grosz wpłacony przez Was przybliża nasze psiaki do godnych warunków życia! Już teraz dziękujemy za wsparcie tego szczytnego celu jakim jest pomoc psiakom, które nie mają domów, ani swojego człowieka.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Sm
około 23 dni temu
10,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 3 miesiące temu
20,00 zł
Aneta Matuszewska
około 3 miesiące temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Aneta Matuszewska
około 3 miesiące temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 3 miesiące temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 3 miesiące temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
29.05.2022
Nasze psie szczęście z Uszu jest już z nami ponad rok. Trzymamy kciuki za waszą dalszą działalność w nowym miejscu!
Ada
29.05.2022
Nasz Czesiu przekazuje wsparcie❤️❤️❤️
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
513,90 zł z 15 000,00 zł
Wpłaciło już 8 osób
Udostępniły już 4 osoby
Stowarzyszenie na rzecz zwierząt "Uszy do Góry"
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz